Топ-10 кращих книг для читання у відпустці

Відпустка - це чудовий час для того, щоб відпочити тілом, і душею. До речі, ніщо так не сприяє повноцінному відпочинку, як читання цікавої книги під ласкавими променями сонця і мірний шепіт хвиль.

Сьогодні ми склали Топ-10 кращих книг для читання у відпустці . У десятку увійшли найрізноманітніші книги, але кожна з них ідеально підійде в якості відпускного чтива.

Зміст:

  • 10. М. Бінчі "Уроки італійського"
  • 9. А. Крісті "Вбивство на полі для гольфу"
  • 8. Ф. С. Фіцджеральд "Великий Гетсбі"
  • 7. С. Моем "Вістря бритви"
  • 6. Д. Рубіна "Російська канарейка"
  • 5. Т. Вейнер "ЦРУ. Правдива історія"
  • 4. І. Ренкін "Хрестики-нулики"
  • 3. К. Фергюсон "Стівен Хокінг: життя і наука"
  • 2. І. Бенкс "Чистий продукт. У пошуках ідеального віскі"
  • 1. Г. Г. Маркес "Сто років самотності"

10. М. Бінчі "Уроки італійського"

За сюжетом вісім раніше абсолютно незнайомих людей чудесним чином зближуються, відвідуючи уроки італійської мови в одній з дублінських шкіл. Книга Бінчі традиційно стають бестселерами завдяки захоплюючому сюжету і відмінному стилю.

9. А. Крісті "Вбивство на полі для гольфу"

Чи не найбільш розкручений детектив Агати Крісті, між тим, відрізняється цікавою сюжетною лінією. Як завжди, фінал у повісті зовсім несподіваний і вгадати, хто вбивця, під силу тільки незрівнянному Еркюлю Пуаро.

8. Ф. С. Фіцджеральд "Великий Гетсбі"

Зовсім недавно роман був екранізований, що, безсумнівно, підстьобнуло інтерес читачів до першоджерела.І як би не був відмінно знятий фільм, він не зміг передати відмінного складу і чудового стилю Фіцджеральда.

7. С. Моем "Вістря бритви"

Класика, але класика легка і витончена. Картина життя інтелігенції в період між світовими війнами написана правдиво, життєво і дуже красиво. Багато описані типажі часто зустрічаються в наші дні.

6. Д. Рубіна "Російська канарейка"

Справжня сімейна сага, головною сполучною ланкою в якій виступає канарейка на прізвисько Желтухин. У двох томах роману описані долі двох сімейств з Алма-Ати і Одеси. У книзі безліч описів різних місць - яблуневих садів, комунальної квартири, віденського кафе.

5. Т. Вейнер "ЦРУ. Правдива історія"

Книга написана лауреатом Пулітцерівської премії. В основу твору лягли сотні архівних документів, численні інтерв'ю з ветеранами, які діють агентами, а також колишніми керівниками ЦРУ.

4. І. Ренкін "Хрестики-нулики"

Романи Ренкіна - це чудовий британський детектив з неповторним шотландським акцентом. Головний герой - сищик Джон Ребус, який береться за розгадку будь-якого, навіть самого складного злочину.

3. К. Фергюсон "Стівен Хокінг: життя і наука"

У пошуку відповіді на питання "Що почитати у відпустці?" ідеальним варіантом може стати біографія неординарного вченого. Фергюсон в своєму життєписі великого астрофізика робить акцент не стільки на наукові відкриття Хокінга, скільки на життєві проблеми, сім'ю, взаємини з колегами.

2. І. Бенкс "Чистий продукт. У пошуках ідеального віскі"

Бенкс - відомий автор неоготичних романів. І зовсім несподівано з-під його пера виходить такий собі «мікс» з подорожніх замети, традицій виробництва віскі і культури його вживання.Природно, що писати про такому напої як віскі чудово виходить у шотландця, тим більше, відомого своєю пристрастю до національного надбання.

1. Г. Г. Маркес "Сто років самотності"

Далеко не легке чтиво, але на диво захоплююча книга, написана в жанрі магічного реалізму. Роман переведений на 35 різних мов. Примітно, що в книзі практично відсутні діалоги, а також пряма мова. В основі сюжету - історія родини Буендіа, родовим прокляттям якої стало самотність. Дивовижна книга про людей, що описує одночасно неповторний вигляд і дух Колумбії.