Топ-10 кращих книг про бізнес

Історії успіху від творців великих компаній, практичні поради, оригінальні ідеї - все це можна почерпнути в книгах, присвячених бізнесу. Серед величезного різноманіття "ділової" літератури непросто вибрати справді вартісні речі.

Сьогодні ми пропонуємо свій Топ-10 кращих книг про бізнес , в який увійшли і роботи, що стали класикою, і сучасні видання останніх років.

Зміст:

  • 10. Rework. Бізнес без забобонів (Д. Х. Хенссон, Дж. Фрайд)
  • 9. Звички на мільйон доларів (Б. Трейсі)
  • 8. Думки по-крупному і не гальмуй (Д. Трамп)
  • 7. Огілві про рекламу (Д. Огілві)
  • 6. Багатий тато, бідний тато (Р. Кіосакі)
  • 5. Від хорошого до великого (Д. Коллінз)
  • 4. Я такий як всі (О. Тиньков)
  • 3. Стартап (Г. Кавасакі)
  • 2. Партизанський маркетинг (Дж. К. Левінсон)
  • 1. Кар'єра менеджера (Лі Якокка)

10. Rework. Бізнес без забобонів (Д. Х. Хенссон, Дж. Фрайд)

Ця книга моментально стала бестселером, тому що перевертає традиційне уявлення про "правильному" бізнесі. Автори, самі є успішними підприємцями, пропонують по-новому поглянути на власну справу.

9. Звички на мільйон доларів (Б. Трейсі)

Автор стверджує: щоб домогтися успіху, необхідно змінити свої звички. У захоплюючій формі Трейсі розповідає про те, як, змінюючи свою поведінку, інтереси й уподобання, можна добиватися будь-яких висот.

8. Думки по-крупному і не гальмуй (Д.Трамп)

Мультимільярдер і засновник династії Трампів розвіює в своїй книзі багато ілюзії, що стосуються ведення бізнесу. Трамп закликає до завзятості, відмови від мрій і активній роботі.

7. Огілві про рекламу (Д. Огілві)

Краща книга про рекламу належить перу талановитого бізнесмена, який хоче поділитися секретами про роботу рекламних плакатів і оголошень. "Огілві про рекламу" буде цікава як новачкам в своїй справі, так і більш досвідченим бізнесменам.

6. Багатий тато, бідний тато (Р. Кіосакі)

Автор розповідає історію власного життя, доводячи, що на наше сприйняття багатства впливають батьки. У Кийосаки був і рідний батько, і наставник, обидва мали свій погляд на фінансовий успіх. Книга допомагає зрозуміти, що є істинно цінним і допомагає досягати благополуччя.

5. Від хорошого до великого (Д. Коллінз)

Цю книгу Time включив до переліку 25 найбільших книг про бізнес. Автор представляє на суд читачів глибоке дослідження, мета якого - зрозуміти, чому одні компанії зростають до величезних імперії, а інші - зазнають краху.

4. Я такий як всі (О. Тиньков)

Власник цілого ряду компаній, автор безлічі проектів ділиться з читачами власною історією успіху. Книга не містить чіткої інструкції або плану дій, але вона відмінно мотивує і налаштовує на успіх.

3. Стартап (Г. Кавасакі)

Ця книга - керівництво для всіх читачів, хто вже вирішив, що точно не хоче працювати в офісі за встановленим кимось графіком, хто хоче досягти успіху в своїй власній справі. Кавасакі - відомий гравець в світі інвестицій в інновації. Він точно знає ознаки успішного стартапу і охоче ділиться ними.

2. Партизанський маркетинг (Дж.К. Левінсон)

Автор описує ті прийоми продавців, які змушують нас сміятися чи плакати, але ніколи не залишають байдужими. Велика частина таких прийомів не вимагає фінансових вкладень, але дозволяє багаторазово підвищити ефективність бізнесу.

1. Кар'єра менеджера (Лі Якокка)

Якокка - легенда в світі бізнесу. Він був президентом компанії Ford, а також головою правління Chrysler. Після виходу кращої книги про бізнес "Кар'єра менеджера" Лі довелося написати ще одну книгу "Кар'єра менеджера. Післямова", в якій він дав відповіді на пропозиції, що надійшли після виходу першої частини запитання читачів.