Топ-10 кращих блогів про фінанси

Сучасна блогосфера може стати кладезью корисної інформації, якщо знати, де і що потрібно шукати. Спеціалізований блоги, як правило, ведуться професіоналами в тій чи іншій галузі і містять практичні поради та цінні ідеї.

Сьогодні ми звернемося фінансової теми і розглянемо Топ-10 кращих блогів про фінанси .

Зміст:

  • 10. SuperInvestor. ru
  • 9. FINNEZ. com
  • 8. Magellane. ru
  • 7. Nyser. ru
  • 6. Speculantu. ru
  • 5. Moneycoach. ru
  • 4. Tvoidengy. ru
  • 3. Moneyblog. ru
  • 2. Blog-finansist. ru (Закрито)
  • 1. Ugfx. livejournal. ru

10. SuperInvestor. ru

Це не просто блог, а справжній інтернет-журнал, на сторінках якого багато інформації про різні види інвестування, фондових ринках і цінні папери провідних компаній. Свіжі матеріали в блозі публікуються практично щодня.

9. FINNEZ. com

Назва блогу - це симбіоз двох слів: "фінанси" і "незалежність". Мета проекту - донести до читачів інформацію про валютних і фондових ринках, а також інші способи інвестування простою і зрозумілою мовою.

8. Magellane. ru

Цей навігатор по морю інвестицій розповість передплатникам про кращих брокерів Форекс, заробітках на інтернет-покері, ставках на спорт і інших способах заробити гроші в мережі. Блог містить багато практичної інформації з досвіду Олексія - власника даного ресурсу.

7. Nyser. ru

Цей унікальний для рунета блог присвячений трейдингу на Нью-Йоркській фондовій біржі. Веде його Ігор Каява, відомий в мережі під ніками igstik і IG.Ігор - досить успішний трейдер, провідний співпрацю з інвестиційними компаніями, що торгують на NYSE.

6. Speculantu. ru

Даний фінансовий блог присвячений інвестиціям в мережі Інтернет. Тут з гідною періодичністю з'являються статті про середньострокових інвестиційних інструментах і роботі на ринку Форекс. Є на сторінці і навчальні відео-матеріали з тематики блогу.

5. Moneycoach. ru

Цей ресурс призначений і для початківців "фінансистів", і для просунутих користувачів. Перших обіцяють з нуля навчити найпопулярнішим способам додаткового заробітку, другим призначені практичні поради експертів. Окремі матеріали блогу присвячені питанням планування і контролю сімейного бюджету.

4. Tvoidengy. ru

Блог обіцяє навчити грамотно збирати, зберігати і інвестувати кошти. На сторінці є окремі розділи, присвячені Піфам, фондовим ринкам, Форексу, вкладенням в депозити і іншим інструментам.

3. Moneyblog. ru

Як не дивно, але своїм завданням творці блогу заявляють необхідність нищення стереотипів про важливість фінансів в нашому житті. А вирішити цю задачу автори пропонують за допомогою підвищення фінансової грамотності користувачів рунету.

2. Blog-finansist. ru (Закрито)

Цей блог веде професійний пітерський фінансист Павло Карнаухов. Тут можна знайти нетривіальні статті на такі теми, як інвестиції, банки, міжнародні фінанси, фінанси підприємств, фондові і валютні ринки.

1. Ugfx. livejournal. ru

Цей фінансовий блог веде Єгор Сусін. Головною тематикою сторінки є ситуація в міжнародній економіці та на фінансових ринках. Тут немає підручників з Форексу і фондових операцій. Зате багато грамотної і своєчасної інформації про події, що впливають на котирування і курси.