Топ-10 кращих ігор для android

Смартфон або планшет на Android цілком може замінити ігрову консоль. За рівнем продуктивності мобільні пристрої вже зрівнялися з традиційними ПК, тому набір пропонованих розробниками ігор давно переступив рівень Тетріс.

Сьогодні ми пропонуємо Топ-10 кращих ігор для Android . У десятку увійшли гри різних жанрів, які отримали максимум хвалебних відгуків серед інтернет-користувачів.

Зміст:

  • 10. Anomaly Korea
  • 9. Townsmen
  • 8. The Sims ™ FreePlay
  • 7. Machinarium
  • 6. Aralon: Sword and Shadow
  • 5. King of Chess
  • 4. Virtual Tennis ™ Challenge
  • 3. "Spartan Wars: Empire of Honor"
  • 2. "The Hobbit: Kingdoms"
  • 1. Need for Speed ​​™ Most Wanted

10. Anomaly Korea

Творці цієї портативної стратегії були удостоєні призу Apple Design Award за гру Anomaly Warzone Earth. Гру відрізняє дуже пристойний для мобільного додатка рівень графіки, захоплюючий сюжет і спеціальна оптимізація під Android-пристрої. Сюжет гри - продовження Anomaly Warzone Earth, ворожі роботи атакують людей на території Корейського півострова.

9. Townsmen

Дія гри відбувається в епоху Середньовіччя. Завдання гравця - побудувати квітучу метрополію на місці зубожілого поселення. Гру відрізняє продумана симуляція економічних процесів і виробничих ланцюжків. Townsmen напевно сподобається шанувальникам "Цивілізації" Сіда Мейера.

8. The Sims ™ FreePlay

Особливо приємно, що Сімси для Android абсолютно безкоштовні. Правда, додаток зажадає більше 350 Мб для завантаження і близько 1200 Мб для гри. В The Sims ™ FreePlay представлені більше 20 персонажів, які дружать, створюють сім'ї, працюють, заводять дітей.Загалом, живуть практично реальним життям. Для гри необхідно високошвидкісне підключення до Інтернету.

7. Machinarium

Чудовий квест для Android від студії Amanita Design. "Машінаріум" не містить діалогів - ні письмових, ні усних, замість них використовуються анімовані "хмари думок". При виникненні труднощів з виконанням завдань, можна звернутися до "Книзі проходжень".

6. Aralon: Sword and Shadow

Тривимірна RPG - гра для Android дозволить насолоджуватися процесом близько 30 годин. Гравець вибирає одну з трьох рас, кожна з яких має певну кількість класів (воїн, злодій, маг і т. Д.). Для повної персоніфікації можна змінювати зовнішній вигляд і підлогу героя.

5. King of Chess

Шахи для Android від корейського розробника "Mobirix" дозволяють насолоджуватися улюбленою грою без доступу до Інтернету. Додаток пропонує 3 рівня складності, звуковий супровід, а також можливість вибирати фігури чорного або білого кольору.

4. Virtual Tennis ™ Challenge

Симулятор тенісу від SEGA дозволяє спробувати свої сили в протистоянні з 50 гравцями на 18 різних стадіонах по всьому світу. Гравцеві доводиться пристосовуватися до кортів з різним покриттям: травою, грунтом і твердим покриттям.

3. "Spartan Wars: Empire of Honor"

Гра переносить учасників в століття легендарних спартанців. "Spartan Wars" відрізняє чудова графіка, а також великий вибір зброї і будівель. Грати можна з тисячами суперників і союзників в режимі онлайн.

2. "The Hobbit: Kingdoms"

Втілення сюжету про хоббітів на Android. Гра радує відмінною графікою, різноманітністю персонажів, сотнями об'єктів для будівництва та добре поставленим сюжетом. Гравець має можливість вибрати раму, будувати міста і завойовувати території. Тисячі гравців змагаються і допомагають один одному в режимі онлайн.

1. Need for Speed ​​™ Most Wanted

Одна з кращих ігор для Android дозволяє відчути себе справжнім гонщиком. На вибір учасника - одна з 35 машин, кожну з яких можна тюнінгувати за власним бажанням. NFS Most Wanted відрізняє чудова графіка.