Найкрасивіші метрополітени світу

В ході подорожі по незнайомій або, навпаки, непогано відомої і давно улюбленої країні всім хочеться знайти як можливо більш незвичайних і оригінальних містечок. Немає нічого легшого - спускайтеся під землю. Не бійтеся, ми не пропонуємо вам відправитися на дослідження печер, склепів або, боронь боже, каналізацій - під землею і без них знайдеться чимало цікавого.

В кожному великому місті є своє метро, ​​і деякі екземпляри підземки вражають не гірше пам'яток і музеїв. Запрошуємо вас в захоплюючу подорож по найбільш яскравим і креативним станцій метро.

Читайте також: Найкрасивіші залізничні вокзали світу.

Зміст:

  • Прага
  • Нью-Йорк
  • Стокгольм
  • Париж
  • Мюнхен
  • Лісабон
  • Сантьяго
  • Дубай
  • Токіо

Прага

час від часу справжні витвори сучасного мистецтва і зразки новаторського дизайну очікують туристів зовсім не в картинних галереях. Краще тому підтвердження - празький метро, ​​сміливому і яскравого дизайну якого можуть позаздрити найкращі зразки архітектурного мистецтва сучасності. Поєднання різних матеріалів, фактур і квітів робить метро неповторним.

Нью-Йорк

Найбільш галасливе місто Америки постійно відрізнявся людним метро: всі поспішають у справах, цілком занурені в свої думки. Щоб привнести в життя мешканців міста більше витонченості та їжі для себе, найкращі художники зі всього світу створили неповторний дизайн для будь-якої станції.Перед тим, як відправитися на підкорення нью-йоркського метро, ​​відмінно ознайомитися з on-line гідом, який допоможе вам не пропустити жодного цікавого арт-об'єкту.

Стокгольм

Прохолодний сівши. місто є однією зі світових столиць креативного дизайну. З цієї причини тут не бракувало сміливих авторів, які створили для будь-якої станції метро спеціальний дизайн. Ніколи ще поїздка в громадському транспорті так не підвищувала. Стокгольмська метро нерідко називають найдовшою в світі виставкою: над дизайном 90 з 100 станцій працювали 140 різнобічних художників.

Париж

Відкрите в 1900 р паризьке метро є одним з найбільш відомих у всьому світі. Світ високого мистецтва починається прямо на вході: він у будь-якій станції виконаний в класичному стилі арт нуво. Станція метро у Лувра і сама схожа на частину експозиції музею: обов'язково загляньте сюди. Станції на Монмартрі продовжують традиції старовинного району художників і письменників: стіни метро розписані дивно яскравими і незвичайними картинами як в класичному стилі, так і в стилі графіті.

Мюнхен

Це метро одне з наймолодших у світі - його відкрили лише в 1972 р ... Зате подібного буйства фантазії, тонкого почуття стилю і кольору немає, мабуть, більш ніде в світі. Це скоріше декорації для фантастичного фільму чи казки, ніж звичайні станції - залишається лише позаздрити жителям міста, які щодня можуть милуватися цією красою. Ідеальне поєднання урбаністичних і класичних тенденцій в дизайні.

Лісабон

Теплі тони, розслаблююча атмосфера і легкий наліт етніки - цим відрізняється не тільки саме місто, але ще і його метро. Поїздка - справжнє задоволення для очей і для себе.

Сантьяго

Саме високотехнологічне і сучасне метро Ю. Америки кожен день приймає в свої обійми більше 2 млн. Чоловік. High-tech вдало є сусідами з класикою: на станції Університету Чилі можливо побачити величезну інсталяцію, що розповідає про історію країни. На інших станціях вас очікують картини сучасних художників і медіа-панелі з захоплюючою розповіддю про життя міста.

Дубай

Швидкісне метро в перший раз розгорнуло двері лише восени попереднього р, однак тривалі приготування коштували виробленого ефекту. Це реальний галактичний експрес - метро виглядає як картина майбутнього не тільки всередині, але ще і зовні. Вражаюча архітектура наземної частини приваблює туристів з цілого світу.

Токіо

Вражаючий, що зачаровує, ні на що не схожий світ Японії відшукав гідне відображення в токійському метро. Воно лише з першого погляду міцно закута в броню пластика і металу, а в дійсності в дизайні станцій знайшло відображення велика кількість старовинних традицій. Обов'язково зробіть зупинку на станції Сіндзюку - вона багато і красиво прикрашена, а її стелі нагадують небесну блакить з пропливають хмарами.