Самий броньований танк world of Tanks (WoT)

Самий броньований танк World of Tanks (WoT)

Багато гравців вважають німецький Maus самої броньованою машиною в грі. Але це далеко не так, оскільки у "Миші" багато вразливих місць. Безсумнівно, у німця абсолютні показники в бронюванні, але чи впливає це на живучість танка в грі? Який же самий броньований танк WoT насправді?

Maus відноситься до топовим бойовим машинам десятого рівня. Він має найвищу міцністю в грі в 3 тисячі хитпоинтов і непоганий гарматою. Поруч в гілці сусідить брат Мауса - E100, на базі якого в грі побудовано безліч інших танків. На відміну від Мауса у "Сотні" слабкіше бронювання бортів / корми корпусу та башти. Але E100 ніколи не існував в металі, а Maus був побудований в двох примірниках і донині є найважчим танком з вагою в 189 тонн, коли-небудь втіленим в металі.

натисніть на картинку для збільшення

Показники бронювання обох машин, безсумнівно, хороші, але обидва танка легко пробиваються топовими знаряддями 9-10 рівнів в нижній бронелистами і борти. В результаті важке бронювання практично марно проти пробивних стовбурів, так як відсутні кути нахилу броні.

З радянськими важкими танками подібний номер не проходить. Їх 140-150-мм лобова броня витримує постріли пт-сау, від яких "Миша" гине.Йдеться про ИС-7 і ІС-4, двох радянських тяжах 10 рівня, колись сусідніх в одній гілці. У "сімки" краще лобове бронювання, ІС-4 хороший з бортів.

натисніть на картинку для збільшення

Але ИС-7 нереально прошити в вежу, так як в ній немає вразливих місць. З чола "щуча морда" надійно захищає екіпаж. Єдиним вразливим місцем в лобовій частині танка є НЛД. Але, якщо не підставляти його під постріли, то можна довше жити на поле бою.

натисніть на картинку для збільшення

Ще однією броньованою машиною 10 рівня є американка T110E3. Пт-сау 10 рівня, наступник традицій Т95 з лобовою бронею в 305 мм не пробиває на відстанях 150-200 метрів. Знамените американське "відро" на вежі має лобове бронювання в 228 мм і на відміну від "відерця" на E4 і E5 практично не пробивається. В лобову частину цю пт-шку практично не пробити. Правда, нижній бронелистами товщиною 152 мм зрідка пробивається ближче до катків.

натисніть на картинку для збільшення

У німців теж є броньовані пт-сау - JgPzE100. Бронювання корпусу їй дісталося від E100. Від нього ж перейшла і головна проблема всіх німців - слабке бронювання нижнього лобового бронелиста. Щасливі власники VK 72. 01K можуть цілком заявити, що їх машина одна з найбільш броньованих на рівні. Але так як їх тільки 30 тисяч в РУ-регіоні, говорити про це немає сенсу.

Тепер ви розумієте, що вибрати самий броньований танк World of Tanks практично нереально, оскільки все залежить від ситуації в бою і безлічі інших чинників. ИС-7 хороший в клінчі, T110E3 не пробиває з чола і відмінно годиться для продавлювання ущелин, а Maus при постановці корпусу ромбом може блокувати багато тисяч шкоди.При цьому Маус поряд з "вафлі" є улюбленою метою артилерії.

При цьому не тільки на десятому рівні є свої монстри в бронюванні. Так, на дев'ятому ЛЕВЕЛ панує американська пт-сау Т95 з лобовим бронюванням в 305 мм. Восьмий рівень представлений двома радянськими надважкими танками - КВ-4 і КВ-5. Обидва танка мають чудове круговий бронювання, але КВ-5 - це преміум-машина з одним вагомим недоліком - башточка радиста в передній частині корпусу покрита шаром стали в 90 мм і легко прошивається.

натисніть на картинку для збільшення

Сьомий рівень представляють відразу кілька танків: "поршевскіе" Тигр з лобовою бронею в 200 міліметрів, два добре броньованих британця - пт-сау AT-7, важкий танк Black Prince.

Шостий і п'ятий рівень зайняті тими самими британськими пт-сау з 203 мм лобової броні - AT-2 (5 левел), AT-8 (6 левел). Звичайно, на п'ятому рівні виділяється і радянський тяж КВ-1.

Безсумнівно, чим нижче рівень танка, тим слабкіше його бронювання. Але і на низьких рівнях є "сталеві монстри":

  • 2 рівень, американська пт-сау Т18 з лобовим бронюванням в 51 мм;
  • 3 рівень, французький легкий танк AMX 38 з бронюванням корпусу та башти в 60/40/40;
  • 4 рівень, продовження AMX 38 - ЛТ AMX 40 з більш раціональними кутами нахилу броні.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо вас зацікавив німецький Maus, радимо подивитися наступний відеогайд по надважкому німцеві:

А який танк ви вважаєте самим броньованим в грі?