Топ найсильніших супергероїв Марвел за версією playShake

Кожне покоління зростає на мріях стати супергероями і рятувати людей. І нехай з віком наші мрії терплять фіаско, ми все одно продовжуємо любити фільми за участю справжніх героїв. Звичайно, ми вже розуміємо: Халк залишиться фільмах, а Супермен ніколи не прилетить нам на допомогу. Але бажання відірватися від реальності і зануритися в світ дитинства ніколи нас не залишить.

Але хто ж з героїв самий «героістий», самий мужній, адже сьогодні їх вже десятки. Давайте спробуємо скласти свою сімку, без оглядки на інші ресурси. Виберемо який-небудь сайт про супергероїв, наприклад // playshake. ru і дізнаємося хто найсильніший супергерой Марвел!

Зміст:

  • 7. Шибайголова
  • 6. Халк
  • 5. Залізна людина
  • 4. Бетмен
  • 3. Стріла
  • 2. Спайдер-мен
  • 1. Супермен

7. Шибайголова

Метт Мердок був вихований своїм оточенням батьком-боксером. Хлопчик намагається вірити в те, що його батько - чесний робітник і ніяк не пов'язаний з місцевими бандитами. Але світ валиться в один ранок, коли Метт бачить правду. Засмучений хлопець не помічає відходів з хімікатами, які збиває випадково машина. Вміст потрапляє в очі Метту і тепер він назавжди залишиться сліпим.

Але не дарма кажуть: віднімаючи одне, Бог дає щось натомість. Згодом Метт розуміє, що його чуття і рефлекси стали його радарами, обострившись в сотні разів. Прагнучи стримати обіцянку синові, гине батько Метта.Тепер Метт вже не просто хлопчина, а супергерой свого міста.

6. Халк

Халк був вченим-фізиком, поки випадково не потрапив під незвичайне опромінення. Гамма-промені повністю змінили частину його людського ДНК і на світ з'явилося величезне чудовисько: Халк. Неприборканий, безконтрольний в своїй люті, Халк може стерти місто з лиця землі. Найстрашніше те, що чудовисько виривається на свободу щоразу, ледь Брюс вийде з себе. Учений не може його приборкати або взяти під контроль, після перетворення він майже повністю втрачає свій розум.

Навіть застрелити себе не виходить! Мутація загоює органи, чудовисько змушує жити Брюса. Звичайно, Халк НЕ мураха, його в кишеню не покладеш. Його руйнування привертають увагу і на нього відкривається сезон дикої полювання.

5. Залізна людина

Ентоні Старк найбагатша людина, створив сильну корпорацію з виробництва зброї. Талановитий винахідник Тоні разом зі своїм другом готували суперброню, коли випадковий осколок розірвав груди і вперся біля серця Тоні. Друг Тоні Йенсен створює пластину з нанотехнологій, а сам Старк посилено починає працювати над унікальним костюмом. Здобувши перемогу і поховавши одного, Тоні спонсорує топ найсильніших супергероїв Марвел.

Месники стають сім'єю для Старка, хоча в цій сім'ї не все гладко. Залізна людина не хоче слухати розумні доводи Капітана Америки, Халк знову рветься назовні, знущаючись над Брюсом, а Тор хоче все робити сам. Але це сім'я і вони знайдуть щось спільне, заради чого готові будуть віддати життя.

4. Бетмен

Брюс Уейн в дитинстві отримав сильну травму, втративши батьків. З цього моменту у нього загострилося почуття справедливості і ненависті до злочинців.Він бачить: місто тоне в крові, банди бешкетують, бандити уникають кари. І тоді він вирішує стати на захист міста. Кожен день він відточує навички, благо, його спадок дозволяє витрачати великі суми.

Брюс виходить на стежку війни, тепер жоден злочинець не може бути спокійний, бо Бетмен всюдисущий.

3. Стріла

Олівер Куїн - синок мільйонера, розпещений до неможливості. Але трагедія перевертає його світ, коли на прогулянці яхта батька зазнає аварії. Тільки Оліверу вдається вибратися на якийсь острів. Багато що пройшов він на цьому острові і тепер це зовсім інша людина. Крок за кроком, повернувшись додому, він дізнається більше правди про місто і батьків. Олівер тепер інший і він не може дивитися на те, як злочинці вбивають його місто, несуть загибель і страждання.

Тепер ніч народжує Стрілу, Ангела помсти. Від цих стріл ніхто не піде, навіть власна мати. Нехай у чомусь по-дитячому наївний, Олівер стає втіленням справедливості.

2. Спайдер-мен

Пітер - звичайний хлопчина, він відмінник. Але випадково його кусає павук, який «нагороджує» його незвичайними здібностями. Тепер Пітер може стріляти павутиною, пересуватися з величезною швидкістю. Трохи освоївши свої таланти, Пітер стає Спайдер-меном і виходить на полювання.

Тепер його здатності повинні служити людям, захищати слабких і забезпечувати злочинцям теплі місця в камерах.

1. Супермен

Кларк Кент, дитя позаземних цивілізацій, випадково опинився під опікою земних батьків. Пара виростила малюка, обожнюючи як власне дитя. І хлопчик, навіть знаючи про своє народження, платив їм щирою любов'ю. Володіючи надзвичайними здібностями, найсильніший супергерой в світі, приносить користь місту, усуває загрози.Цей юнак вміє не тільки літати або бачити далеко. Він має влади над самим часом, він може повертати події, передбачати їх і запобігати трагедії.