П'ятірка кращих блог-сервісів Рунета

Сьогодні існує безліч сервісів для створення особистих блогів. Така різноманітність легко може збити з пантелику як новачка, так і досвідченого користувача Інтернет-мережі. Блог-сервіси постійно конкурують між собою, вводять зміни, але, по суті, основна частина таких сервісів - це суцільні повторення можливостей, властивостей один одного і навіть дизайну. Щоб допомогти Вам краще орієнтуватися в мережі, ми створили топ-5 особливо популярних блог-сервісів , серйозно виграють на тлі своїх конкурентів.

Зміст:

  • 1. LiveJournal
  • 2. LiveInternet
  • 3. Я. ру
  • 4. Diary. ru
  • 5. Love Planet

1. LiveJournal

І першу позицію в нашому топі по достоїнству займає LiveJournal або Живий журнал, в народі іменований по-простому - "ЖЖ". Найвідоміший сервіс з кількістю блогів, що перевищує показники конкурентів. ЖЖ також надає можливість створювати блог або цілу мережу блогів для посилань. Якщо Вам необхідно просунути сайт в пошуку на кілька рядків вгору, або Ви ж шукаєте додаткову аудиторію, то можете сміливо скористатися послугами Живого Журналу. Повірте, цей сервіс Вас не підведе. Пройдіться по спільнотам - представлене там різноманітність тематичних ресурсів з безліччю читачів Вас приємно здивує.

2. LiveInternet

LiveInternet - цей сервіс нагадує ЖЖ, проте є деякі відмінності. І головне полягає в відсутності атрибута посилань "dofollow" (тобто, створювати блог для посилань Ви вже не можете).Проте, це відкриває перед Вами нові можливості, а саме - зробити заробіток на продажі посилань. Плюс на цьому сервері за бажанням можна приєднати домен другого рівня.

3. Я. ру

Я. ру - відгалуження від пошукової системи Яндекс, яка надає послуги контекстної реклами, яку можна замовити за допомогою найбільшого в Росії агентства з реклами та маркетингу в інтернеті-компанії Медіасфера. Його особливість - наявність КУ, тобто коефіцієнта Вашої активності і відповідної реакції на неї у оточуючих. Вам будуть нараховуватися очки, з яких згодом і складається КУ. Дізнатися свій коефіцієнт дуже просто, варто лише зайти до себе на сторінку - під Вашим аватаром буде відображатися спеціальна вимірювальна шкала. Так само, як в Живому Журналі - спільноти, тут є клуби.

4. Diary. ru

Четверте місце в топі найпопулярніших блог-сервісів Рунета займає Diary. ru. Цей сервіс схожий на свого конкурента з другої позиції - LiveInternet, однак посилання мають атрибут "dofollow", так само як і наш переможець - ЖЖ.

5. Love Planet

Закриває нашу чудову п'ятірку сайт знайомств Love Planet. Не дивуйтеся, адже, незважаючи на свій основний профіль і призначення, цей сервіс прекрасно підходить для ведення онлайн-щоденників. Якщо, звичайно, Ви готові повірити Яндексу. Переглянувши пару блогів, можна зрозуміти, що також цей сервіс прекрасно справляється і з PR-послугами.
Підіб'ємо підсумки. Пройшовшись по п'ятірці кращих сервісів, ми дізналися їх особливості та головні відмінності один від одного. Тепер, залежно від того, для яких цілей Ви збираєтеся завести блог, можна легко підрахувати плюси і мінуси наших топових претендентів і зробити основні висновки.Для успішного просування проектів, наприклад, ми рекомендуємо такі сервіси як Я. ру і LiveJournal.