Топ-20 найбільш невпливових чоловіків 2012 року

Навіть у багатих, знаменитих і можновладців не завжди виходить впливати на хід подій. В учасників нашого сьогоднішнього Топа рік явно не задався: одним банально не вистачило везіння, інші спробували стрибнути "вище голови", ну а треті просто опинилися не в той час і не в тому місці ...

Сайт чоловічого журналу GQ опублікував Топ-20 найбільш невпливових чоловіків 2012 року- , в якому разом виявилися зібрані відомі всім політики, бізнесмени, спортсмени, зірки і громадські діячі, чиї починання і ініціативи не принесли очікуваного результату.

Зміст:

 • 20. Дмитро Медведєв.
 • 19. Ілля Варламов і Максим Кац.
 • 18. Костянтин Малофєєв.
 • 17. Залишки протестного руху.
 • 16. Ігор Денисов.
 • 15. Анатолій Сердюков.
 • 14. Михайло Прохоров.
 • 13. Колишні адвокати Pussy Riot.
 • 12. Василь Якеменко.
 • 11. Сергій Безруков.
 • 10. Віталій Петров.
 • 9. "Фобос-Грунт" і гендиректор "Роскосмосу" Юрій Урлічіч.
 • 8. Костянтин Гайдай.
 • 7. Марат Гельман.
 • 6. Арам Мнацаканов.
 • 5. Незалежні журналісти.
 • 4. Олександр Ткачов.
 • 3. Борис Березовський.
 • 2. Микола Тимофєєв.
 • 1. Олександр Кержаков.

20. Дмитро Медведєв.

Журналісти GQ пригадали все не виправдали себе або завзято буксують ініціативи Медведєва: скасування переходу на зимовий час, Сколково, громадське телебачення, модернізацію.

19. Ілля Варламов і Максим Кац.

Самі молоді політики вже зізнавалися, що ні на що не впливають.Але діють активно - і в опозиції числяться, і в мери балотуються, і фонд, покликаний поліпшити Москву, створюють.

18. Костянтин Малофєєв.

Мільярдер і найбільший акціонер "Ростелекома" був знятий з виборів до Ради Федерації за підкуп виборців. Відразу ж пішли звинувачення в розкраданні 200 млн. Доларів у банку ВТБ і взяття під варту. Вплив "батька" реєстру заборонених сайтів дійсно впало в рази.

17. Залишки протестного руху.

Масові виступи незгодних в травні нинішнього року справили сильне враження. Однак до кінця 2012-го до числа цих самих незгодних офіційно відносить себе лише Координаційна рада опозиції, який поки мало на що може вплинути.

16. Ігор Денисов.

Своєю відмовою вийти на поле в матчі з "Крильями Совєтов" Ігор намагався домогтися підвищення і без того немаленькою зарплати. У підсумку гравець позбувся капітанської пов'язки і перейшов в дубль "Зеніту".

15. Анатолій Сердюков.

Звільнення екс-міністра не у всіх викликало неоднозначну реакцію. Не можна сказати, що п'ять з половиною років біля керма силового відомства Сердюков провів безуспішно. Але ось сьогодні вплив колишнього "господаря червоної кнопки" опустилося, як ніколи.

14. Михайло Прохоров.

Чи не варто було талановитому бізнесменові виступати в ролі політика. Голоси за Прохорова віддали 5 мільйонів росіян, а у відповідь отримали крихітну політичну партію, яка поки нічим себе не проявила.

13. Колишні адвокати Pussy Riot.

Сумніви в здатності захисників переломити хід слухань висловлювалися протягом декількох місяців. А підсумки процесу миттю "викреслили" Марка Фейгіна та Миколи Полозова з Топ- 20 найвпливовіших юристів Росії.

12. Василь Якеменко.

Екс-глава "Росмолодежи" ще влітку заявив про створення нової "Партії влади". Однак під кінець року стало ясно, що слова так і залишилися словами. Єдине місце, де Якеменко зберіг вплив - власна мережа кафе з оригінальною назвою "Їж пиріг".

11. Сергій Безруков.

Погано, коли актор знімається мало. Але коли він знімається дуже багато, - це ще гірше. Глядач не бажає, щоб всіх і всюди грав один актор. І останній фільм з Безруковим "Матч", ймовірно саме тому ледь покрив зборами чверть бюджету.

10. Віталій Петров.

Вклавши надію в серця вболівальників в 2011 році, Віталій зайняв 10-е місце. Але в нинішньому році змінив команду на Caterham F1 Team і не набрав жодного очка за весь сезон.

9. "Фобос-Грунт" і гендиректор "Роскосмосу" Юрій Урлічіч.

Космічна станція, яка навіть завершити свій шлях не змогла в запланований час і в потрібному місці, стала ілюстрацією до обтяжуючому станом космічної галузі. Плюс розкрадання 6, 5 млрд. Рублів в процесі розробки системи ГЛОНАСС. Звільнення - логічний підсумок для діяльності Урлічіч в 2012 році.

8. Костянтин Гайдай.

Дизайнер прославився своїми кутюрної колекції головних уборів. Правда, в 2012 році смак і почуття міри раптом залишили Гайдая, і на світ з'явилася колекція капелюшків, що нагадують деталі наряду індіанських вождів.

7. Марат Гельман.

Самого відомого галериста Росії буквально женуть звідусіль. Пермські влади скоротили фінансування, а московські орендодавці скасували всі пільги. У так сучасне мистецтво виявилося не при справах.

6. Арам Мнацаканов.

Автор російської версії "Пекельної кухні" не зумів зробити враження на москвичів своїм новим рестораном - філією мережі Probka Family.Пообіцявши задати нові стандарти для всіх, починаючи від постачальників, закінчуючи оформителями, Мнацаканов розчарував навіть простих обивателів банальністю і відсутністю будь-якої родзинки в закладі.

5. Незалежні журналісти.

Максим Ковальський, редактор видання "Коммерсант Власть" публікує фото виборчого бюлетеня з лайками, адресованими Путіну. Олег Кашин балотується в члени Координаційної ради опозиції. І обидва опиняються звільненими без будь-яких інших видимих ​​причин.

4. Олександр Ткачов.

Бездіяльність влади Краснодарського краю під час повені в Кримську потрясло всю країну. Хоча губернатор заздалегідь знав про розгул стихії. А восени весь світ побачив, як злагоджено і чітко була організована американцями евакуація 400 тисяч жителів Нью-Йорка під час урагану "Сенді". Що лише підкреслює безпорадність Ткачова.

3. Борис Березовський.

Здібності ББ впливати на хід подій викликають все більше питань. Програш в судовому позові з Романом Абрамовичем і непереконливі, але гучні заяви про заснування радикально "Руху Воскресіння" забезпечили Березовському місце в трійці лідерів Топа.

2. Микола Тимофєєв.

Екс-лідер групи "Дискотека Аварія" покинув колектив і займається сольним проектом. Більше ніхто не очікує іскрометних виступів ні від залишків групи, ні від самого Тимофєєва.

1. Олександр Кержаков.

Лідерство в Топі самих невпливових чоловіків Олександр отримав завдяки виступу на Євро 2012. Присутність нападника на поле дійсно ні на що не впливало: 12 ударів по воротам не принесли жодного гола.