Найбезпечніший вид транспорту - Літак

Не дивлячись на сухі дані статистики, люди завжди залишаються при своїй думці і думають що найбезпечніше пересуватися наземним транспортом. Насправді це зовсім не так, але часті і жахливі авіакатастрофи засіли в свідомості сотень тисяч людей. Сьогодні буде ще одна спроба переконати вас, що найбезпечніше літати літаками. Про це свідчить рейтинг: Найбезпечніший вид транспорту по статистиці 2017 року.

До рейтингу увійшли 3 основних види транспорту: Літаки, Потяги, Автомобілі. Місця в трійці розподілені статистикою, як відношення смертей до пройденого шляху в кілометрах.

3. Автомобільний транспорт

На цей вид транспорту припадає найбільше нещасних випадків і смертей. Так, з урахуванням статистичних даних, смертність на автомобільному транспорті становить:

1, 5 водіїв автомобілів або 42 байкера, на 160 мільйонів кілометрів пройденого шляху.

Звідси ще один висновок: Смертність водіїв мотоциклів в 28 раз вище смертності водіїв авто.

2. Потяги

Залізничні перевезення - на другому місці з безпеки.

Частка смертей на залізниці становить 0, 9 пасажирів на 160 мільйонів кілометрів.

1. Літаки

Найбезпечнішим видом транспорту є повітряний . Літаки проходять жорстку підготовку до польоту, постійно модифікуються, їх безпеку підвищується завдяки новим розробкам.За статистикою смертність в американській цивільної авіації становить 0, 6 осіб на 160 мільйонів кілометрів, у вітчизняній авіації: 0, 7 осіб на ті ж 160 млн. Км. На сайті представлений рейтинг найнебезпечніших літаків і найнадійніші авіакомпанії Росії, з якими Ви також можете ознайомитися.