Найбагатші жінки Росії

Зовсім недавно видання Forbes оприлюднило список найбагатших жінок російських парламентаріїв. І ось не змусив себе чекати новий рейтинг, в який увійшли найбагатші жінки Росії . Цього разу експерти аналізували доходи від власної бізнес-діяльності прекрасних дам.

Пропонуємо поглянути на першу десятку рейтингу найбагатших росіянок. У кожної з них власне джерело прибутку - нерухомість, вантажоперевезення, IT, страхування або реальний сектор економіки.

Зміст:

  • 10. Тетяна Бакальчук ($ 155 млн.)
  • 9. Любов Хоба ($ 175 млн.)
  • 7-8. Надія Мартьянова ($ 180 млн.)
  • 7-8. Наталія Фільов ($ 180 млн.)
  • 6. Гузель Сафіна ($ 210 млн.)
  • 5. Наталія Касперська ($ 220 млн.)
  • 4. Мусліма Латипова ($ 300 млн.)
  • 3. Ольга Белявцева ($ 400 млн.)
  • 2. Наталя Луценко ($ 550 млн.)
  • 1. Олена Батурина ($ 1, 1 млрд.)

10. Тетяна Бакальчук ($ 155 млн.)

Тетяна - засновник і співвласник найбільшого в Росії Інтернет-магазину одягу та аксесуарів Wildberries. ru. Починала вона свій бізнес з доставки одягу з Німеччини, розбираючи посилки у власній квартирі. Сьогодні магазин продає товари понад сотню різних брендів.

9. Любов Хоба ($ 175 млн.)

Хоба - головбух і колишній віце-президент НК "Лукойл". Любов - кандидат економічних наук і володар звання Заслужений економіст РФ. У Лукойлі вона працює з 1993 року.

7-8. Надія Мартьянова ($ 180 млн.)

Генеральний директор "Московської акціонерної страхової компанії" є також членом президії Всеросійського союзу страховиків, а також головою комітету із соціального страхування.

7-8. Наталія Фільов ($ 180 млн.)

Фільов - акціонер і перший заступник гендиректора з фінансів, економіки і комерційної роботи авіакомпанії "Сибір" (S7 Airlines). Очолює компанію чоловік Наталії Владислав Фільов.

6. Гузель Сафіна ($ 210 млн.)

Гузель - акціонер і заступник генерального директора з економіки та фінансів компанії "Таїф". Ця нафтова компанія за версією експертів Forbes є найбільшою серед непублічних компаній Росії.

5. Наталія Касперська ($ 220 млн.)

Наталя - генеральний директор IT-компанії InfoWatch, одного з лідерів ринку корпоративних систем захисту інформації. Близько 15 років до червня 2011 року Касперська була керівником компанії "Лабораторії Касперського".

4. Мусліма Латипова ($ 300 млн.)

Мусліма - генеральний директор Рітейлінговая компанії "Бехетле". Латипова - володар медалі Ордена "Слава Росії", переможець загальноросійських конкурсів "Менеджер року" і "Людина торгівлі".

3. Ольга Белявцева ($ 400 млн.)

Більшу частину свого капіталу Ольга заробила на продажу акцій заводу "Лебедянський" корпорації PepsiCo. Сьогодні Белявцева є членом ради директорів компанії "Прогрес Капітал", що випускає дитяче харчування "ФрутоНяня", "Малюкам" і воду "Липецький бювет".

2. Наталя Луценко ($ 550 млн.)

Дохід Наталії Луценко приносить ГК "Співдружність" - найбільший на російському ринку постачальник соєвих бобів і виробник різних рослинних масел. Власний бізнес Наталя почала створювати в 1994 році спільно з чоловіком.

1. Олена Батурина ($ 1, 1 млрд.)

Дружина екс-мера Москви, найбагатша жінка в Росії. Вона проживає нині в Лондоні і вести бізнес в Росії не має наміру. Основний дохід Батуріної приносить корпорація Inteco Management, що здійснює інвестиційну діяльність і операції з нерухомістю.