Найбагатші транссексуали в світі (Топ-10)

Часто імена транссексуалів миготять в пресі просто тому, що вони вибрали незвичайний спосіб життя. Але ці десять найбагатших транссексуалів за версією популярного закордонного інтернет-ресурсу Richestlifestyle, можуть похвалитися не тільки невідповідністю між анатомічним і психологічним підлогою, а й тим, що грошей у них "кури не клюють".

Зміст:

  • 10. Чез Боно
  • 9. Келлі Мелоні
  • 8. Аманда Лепор
  • 7. Кармен Каррера
  • 6. Лаверна Кокс
  • 5. Кончіта Вурст
  • 4. Лаура Джейн Грейс
  • 3. Кейтлін Дженнер
  • 2. Мартіна Ротблатт
  • 1. Дженніфер Пріцкер

10. Чез Боно

Відкриває топ-10 найбагатших транссексуалів 2015 року людина з власним капіталом в 500 тисяч доларів. Це єдина дитина Сонні Боно і співачки Шер. Від природи Чез був дівчинкою і звали його Честіті. Але в 2008 році він пройшов операцію зі зміни статі і офіційно змінив ім'я. У 2010 році Чез написав про свій досвід і з'явився в номінованому на премію Еммі фільмі "Стаючи Чезом".

9. Келлі Мелоні

Стан оцінюється в 600 тисяч доларів. Раніше відома як Френк Мелоні, Келлі співпрацювала з Ленноксом Льюїсом в якості промоутера боксера. У серпні 2014 року Мелоні оголосив про плани зробити операцію зі зміни статі і з'явився в реаліті-шоу Celebrity Big Brother. У квітні 2015 роки вже Келлі заявила, що зміна статі було успішним.

8. Аманда Лепор

Цей живий символ транссексуалів, який заробив 1, 7 млн.доларів, пройшов хірургічну процедуру зі зміни статі у віці 17 років. Потім він зазнав безліч додаткових операцій для досягнення ідеального жіночого образу. Тепер мільйонерка з'являється в модних журналах, випустила свою лінію косметики ( "Колекція Лепор") в партнерстві з CAMP Cosmetics і вважається музою багатьох фешн-фотографів, в тому числі Девіда Лашапеля і Террі Річардсона.

7. Кармен Каррера

Здобула популярність завдяки реаліті-шоу RuPaul's Drag Race, з'явившись в спін-офф серії RuPaul's Drag U. Кармен робить секрету зі своїх численних пластичних операцій, завдяки яким схожа на дуже привабливу жінку. А володіючи статком у 2 млн. Доларів, вона ще й дуже багата наречена.

6. Лаверна Кокс

Власний капітал: 2 млн. Доларів. Вона була першим транссексуалом, коли-небудь що номінувався на премію Еммі, і навіть потрапила на обкладинку журналу Time.

5. Кончіта Вурст

Хтось захоплюється цією поп-зіркою, яка почала свою співочу кар'єру в якості Томаса Нойвірт. А хтось вважає, що бородата жінка - це вульгарно і навіть огидно. Але одне безсумнівно: Кончіта - дуже гарна особистість. У 2014 році вона виграла Євробачення в Копенгагені, виконавши пісню Rise Like a Phoenix, і завоювала тисячі шанувальників по всьому світу. При цьому чутки про те, що Кончіта є транссексуалом можуть не відповідати істині, так як сама співачка (а по вихідним - співак) їх не підтвердила і корекцію статі не робила. Що ж, коли в банку лежать 3 млн. Доларів, можна дозволити собі бути ким завгодно.

4. Лаура Джейн Грейс

Власний капітал: 5 млн. Доларів. Лаура Джейн Грейс - вокалістка панк-рок-групи Against Me! Раніше була відома як Томас Джеймс Гейбл.Гейбл розповів, що "Лаура" - це ім'я, яке її мати планувала дати дочки.

3. Кейтлін Дженнер

До рейтингу найбагатших транссексуалів світу потрапила олімпійська зірка-десятиборець з власним капіталом в 100 млн. Доларів. Раніше відома як Брюс Дженнер, Кейтлін дебютувала в якості трансгендерною жінки на обкладинці журналу Vanity Fair в червні 2015 року.

2. Мартіна Ротблатт

У 2015 році зайняла 45 місце в списку найбагатших жінок Америки, які "зробили себе самі" (за версією Forbes). Її стан оцінюється в 390 млн. Доларів. Очолює фармацевтичну компанію United Therapeutics Corp ..., займається громадською діяльністю. Мартіна, раніше відома як Мартін, змінила стать у віці 30 років і продовжує жити зі своєю дружиною Біной в мирі та злагоді.

1. Дженніфер Пріцкер

Список найбагатших транссексуалів 2015 очолює представник американського бізнес-клану Пріцкер. Раніше він був відомий як Джеймс, відставний армійський підполковник, який заснував Військову бібліотеку сім'ї Пріцкер в? ? Чикаго. Екс-Джеймс публічно оголосив про свою ідентичності як жінки в 2003 році. Він є першим трансгендерів, які потрапили в список мільярдерів Forbes, завдяки капіталу в 1, 8 млрд. Доларів.