Найбагатші зірки у віці до 30 років forbes

Мало того що вони молоді, симпатичні і знамениті - так вони ще і багаті! У рейтинг журналу Forbes увійшли знаменитості, які не досягли 30 років, і при цьому заробили за рік суму, що перевищує 28. 5 млн доларів.

Зміст:

 • 10. Джордан Спайет
 • 10. Кем Ньютон
 • 9. Уікнд
 • 8. Кевін Дюрант
 • 7. Новак Джокович
 • 6. Джастін Бібер
 • 5. Ріанна
 • 4. Адель
 • 3. Ліонель Мессі
 • 2. One Direction
 • 1. Тейлор Свіфт

10. Джордан Спайет

Запрацював: 53 млн доларів.

Джордан, висхідна спортивна зірка на поле для гольфу, став наймолодшим чемпіоном в США з 1923 р - йому всього 23 роки! Свої мільйони Jordan заробив, уклавши контракти з великими брендами - Under Armour (виробництво спортивного одягу), Titleist (товари для гольфу) і Coca-Cola (в рекомендацій не потребує).

10. Кем Ньютон

Дохід: 53 млн доларів.

Десяте місце з Джорданом ділить Кем - професійний гравець в американський футбол, якому виповнилося 27 років. Нещодавно Кему вдалося отримати новий контракт з клубом Carolina Panthers, який дозволить йому заробити 103. 8 млн за п'ять років. Не погано, не погано. Однак Кем, як хороший спортсмен, що не закидає всі м'ячі в одні ворота - ще в активі у нього високооплачувана роботка з тими ж Under Armour, а ще шоу на каналі Nickelodeon.

9. Уікнд

Стан: 55 млн доларів.

26-річний Уікнд почав з'являтися на музичній сцені недавно, але жваво завойовує популярність. У серпні 2015 року він був на чолі світових чартів з альбомом Beauty Behind the Madness.А ще продав світовий тур з самим собою.

8. Кевін Дюрант

Запрацював: 56 млн доларів.

Кевін регулярно стає найрезультативнішим гравцем регулярного чемпіонату, але не тільки результативність принесла йому мільйони - це зробив контракт з фірмою Nike. Контракт був укладений в 2014 році і обіцяє 28-річному Кевіну суму в 300 млн доларів за десять років. Це найбагатший учасник Олімпіади в Ріо.

7. Новак Джокович

Дохід: 56 млн доларів.

Гонорари 29-річна зірки тенісу ясно показують, хто тут головний на поле. За останні 5 5 років Джокович заробив 82 млн доларів і 11 разів виграв "Великий шолом". У 2015 році Новак став першим тенісистом, який отримав 20 млн призових грошей за сезон. А ще в скарбничку сербського спортсмена падають грошики від контрактів з Uniqlo, Adidas, Head і іншими.

6. Джастін Бібер

Стан: 56 млн доларів.

Герою мрій дівчаток-підлітків, Джастіну всього 22 роки - і він став наймолодшою ​​знаменитістю з представлених в рейтингу найбагатших зірок, які не досягли тридцятиріччя. Заробляє собі на чорну ікру, виступаючи з концертами по всьому світу, приторговуючи сувенірною продукцією з самим собою і уклавши контракти з брендами на кшталт Calvin Klein.

5. Ріанна

Запрацювала: 75 млн доларів.

У Ріанни в активі 21 сингл, який увійшов в топ-5 чартів по всьому світу (до речі, як і у Елвіса Преслі). Але не тільки музикою єдиною додаються гонорари Ріанни - ще у 28-річної співачки укладені контракти з Dior, Puma і Samsung.

4. Адель

Дохід: 80. 5 млн доларів.

Схоже, Адель - єдина з представлених в рейтингу музикантів, яка справді заробляє свої мільйони голосом. Більше половини від отриманих нею за рік грошей становить дохід від пісень.А за концерт 28-річна співачка збирає буквально по мільйону доларів.

3. Ліонель Мессі

Багатство: 81. 5 млн доларів.

Хоча 29-річний аргентинець третій в списку, але серед атлетів в світі по доходах він поступається тільки Роналду. А все завдяки контрактів, укладених з брендами на кшталт Adidas Gatorage. Однак для Ліонеля на горизонті починають збиратися хмари: в іспанському суді його визнали винним в податковому шахрайстві і засудили в тюрмі. Звичайно, Мессі в тюрмі сидіти не захотів, подав апеляцію і справа поки що в стадії розгляду.

2. One Direction

Запрацювали: 110 млн доларів.

Друге місце в списку молодих, багатих і знаменитих ділять між собою відразу чотири хлопці - учасники групи One Direction. Навіть догляд одного з учасників, Зейна Маліка, не завадив їм під час туру під назвою Road Again зібрати більш ніж 200 млн доларів.

1. Тейлор Свіфт

Дохід: 170 млн доларів.

І на першому місці топ-10 найбагатших знаменитостей до 30 років з великим відривом опинилася 26-річна співачка Тейлор Свіфт. Це найбільш високооплачувана співачка 2016 роки не тільки серед які не досягли 30 років, а й у світі. За турне "1989« вона заробила в цілому 250 млн доларів. А ще у неї укладені контракти з Diet Coke, Keds і Apple.