Найбагатші спортсменки світу 2015 року, рейтинг forbes

Журнал Forbes опублікував топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменок світу в 2015 році. У цю групу входять представниці семи різних національностей. Всі разом вони заробили 124 млн доларів, включаючи гонорари від особистих комерційних підприємств, реклами та спонсорських турнірів.

Ось як виглядає рейтинг найбагатших зірок жіночого спорту.

Зміст:

  • 10. Агнешка Радванська
  • 9. Стейсі Льюїс
  • 8. Ронда Роузі
  • 7. Сімона Халеп
  • 6. Петра Квітова
  • 5. Ана Іванович
  • 4. Даніка Патрік
  • 3. Каролін Возняцкі
  • 2. Серена Вільямс
  • 1. Марія Шарапова

10. Агнешка Радванська

Професійна тенісистка з Польщі грає в "думаючої" манері, на відміну від багатьох інших зірок тенісу, належних, перш за все, на силу удару. І нехай 2014 і 2015 роки виявилися не дуже вдалими для Радванська (вона вперше за три роки вибула з топ-10 одиночній класифікації), розрадою їй послужать 6 млн доларів. Причому 4 млн доларів з цієї суми були отримані від реклами.

9. Стейсі Льюїс

У 2014 році Льюїс двічі за три роки отримала титул кращого гравця Жіночої професійної асоціації гольфістів. З нею співпрацюють багато бізнес-гіганти, такі як Marathon Petroleum, Bridgestone, Mizuno і інші. Спорт і реклама принесли Льюїс 6, 4 млн доларів доходу.

8. Ронда Роузі

Новачком в рейтингу стала дзюдоїстка і американська зірка ММА, яка двічі захистила звання чемпіонки Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC).Її прибуток в нинішньому році склала 6. 5 млн доларів. Крім спорту Роузі успішно робить кінокар'єру. Вона з'явилася у фільмі "Нестримні 3" в ролі Місяця, колишній вишибали і молодої найманки. А в фільмі "Форсаж 7" зіграла Кару, начальницю охорони.

7. Сімона Халеп

Виграла три турніри на початку 2015 року. Завдяки цьому, а також спонсорських контрактів з Adidas, Wilson і іншими корпораціями, румунська тенісистка заробила 6. 8 млн доларів.

6. Петра Квітова

Батько і брати цієї 25-річної чеської тенісистки теж грають в теніс. Однак вони - аматори, а Петра - професіонал. І це підтверджується перемогами на Вімблдонському турнірі в 2011 і 2014 роках, і виграшами у всіх одиночних зустрічах на Кубку Хопмана в 2014 році. Це, а також контракти з Wilson, Nike і Ritmo Mundo забезпечили Петру Квітову значною сумою в 7. 7 млн ​​доларів.

5. Ана Іванович

На відміну від двох тенісних зірок, які знаходяться в списку перед нею, Ана Іванович у минулому році отримала більшу частину прибутку (6. 5 млн доларів) від спонсорів, таких як Adidas, Shiseido і Dubai Duty. Free. У поєднанні з 1. 8 млн доларів, які Іванович заробила на корті в минулому році, ця сербська спортсменка в своєму розпорядженні суму в 8. 3 млн доларів.

4. Даніка Патрік

В десятку найбільш високооплачуваних жінок-спортсменок, крім численних тенісисток, потрапила і одна американська автогонщиця. У той час як її головний спонсор, GoDaddy, недавно оголосив, що покидає NASCAR в кінці року, Forbes вважає, що повернення Патрік в команду Stewart-Haas Racing дасть їй багато нових спонсорів. А поки їй доведеться задовольнятися сумою в 13. 9 млн доларів, заробленої в період з 1 червня 2014 по 1 червня 2015 років.

3. Каролін Возняцкі

2015 рік для датської тенісистки був насичений подіями.Вона з'явилася в "купальному" випуску спортивного журналу Sports Illustrated і побігла марафон в Нью-Йорку. Незважаючи на ці заходи Возняцкі знайшла час і на рекламу цукерок Godiva і кави Lavazza. Цукерково-кавові прибутку склали 11 млн доларів. Ще 3. 6 млн доларів спортсменка отримала від виступів на корті. Її загальний дохід - 14. 6 млн доларів.

2. Серена Вільямс

Незважаючи на своє домінування на тенісному корті Серена Вільямс зайняла друге місце в списку спортсменок з найбільшими доходами. У минулому році вона заробила 11. 6 млн доларів від перемог в професійному тенісі та 13 млн доларів від реклами PepsiCo, Chase і Audemars Piguet. Загальний річний дохід Вільямс склав 24. 6 млн доларів.

1. Марія Шарапова

Найбагатша спортсменка в світі . Російська тенісистка може іноді грати другу скрипку, поступаючись першістю Серені Вільямс на тенісному корті, але в рейтингу найбільш високооплачуваних спортсменок 2015 вона - неперевершений лідер. Заробіток Шарапової за останні 12 місяців склав 29. 2 млн доларів.