Найбагатші тварини в світі

Часто люди вважають домашніх вихованців повноправними членами сім'ї. Причому, часом родинні почуття стають настільки сильними, що собака, кішка і навіть курка вносяться в заповіт в якості єдиного спадкоємця багатомільйонного стану.

У нашому сьогоднішньому десятці зібрані найбагатші тварини в світі . За честь стати опікунами цих заможних звіряток часом розгортається неабияка боротьба.

Зміст:

  • 10. Цуценята коллі Кейт і Тіна (статок - $ 1 мільйон)
  • 9. Кішки Тафнел, Гаміш, Ейлін, Бун і Коко (статок - $ 1, 8 мільйона)
  • 8. Шимпанзе Бабблз (статок - $ 2 мільйони)
  • 7. Лабрадор Флоссі (статок - $ 3 мільйони)
  • 6. Курка Гигу (статок - $ 10 мільйонів)
  • 5. Песик Трабл (статок - $ 12 мільйони)
  • 4. Кот Блекі (статок - $ 25 мільйонів)
  • 3. Пес Максиміліан (статок - $ 65 мільйонів)
  • 2. Шимпанзе Калу (статок - $ 109 мільйонів)
  • 1. Німецька вівчарка Гюнтер IV (статок - $ 324 мільйони)

10. Цуценята коллі Кейт і Тіна (статок - $ 1 мільйон)

Двох собачок американка Нора Ардвелл забрала з притулку незадовго до своєї смерті. Згідно із заповітом, собачкам перейшов мільйон доларів, розкішний особняк і земельну ділянку площею 5 гектарів. При виборі опікуна для тварин головною умовою була підтримка в будинку бездоганної чистоти.

9. Кішки Тафнел, Гаміш, Ейлін, Бун і Коко (статок - $ 1, 8 мільйона)

Актриса Беріл Рейд вибрала спадкоємцями своїх обожнюваних кішок, які довічно повинні жити в шикарному особняку покійної.Наглядати за звірятками зголосився близький друг актриси.

8. Шимпанзе Бабблз (статок - $ 2 мільйони)

Перша з двох шимпанзе в рейтингу найбагатших тварин належала Майклу Джексону. За заповітом поп-ідола Бабблз отримав близько 2 мільйонів доларів, а з охочих стати опікуном мавпочки вишикувалася величезна черга.

7. Лабрадор Флоссі (статок - $ 3 мільйони)

Пес одного разу врятував від пожежі актрису Дрю Беррімор, яка віддячила лабрадора переоформленням на нього нерухомості загальною вартістю в 3 мільйони доларів.

6. Курка Гигу (статок - $ 10 мільйонів)

Британський видавець Майлз Блекуелл не мав дітей, а після смерті дружини заповів все своє немаленьке стан курці, яка дуже вже полюбилася подружжю.

5. Песик Трабл (статок - $ 12 мільйони)

За життя Леону Хелмслі преса охрестила "королевою скупості". Однак вона не шкодувала грошей на улюблену собаку. Коли після смерті Леони оголосили її заповіт, всі були в шоці: Трабл отримала більше, ніж брат і внуки покійної.

4. Кот Блекі (статок - $ 25 мільйонів)

Блекі числиться в Книзі рекордів Гіннеса, як багатющий в світі кіт. Свій стан він отримав в спадок від дивака-господаря Бена Рі, який не залишив родичам не копійки зі своїх мільйонів.

3. Пес Максиміліан (статок - $ 65 мільйонів)

Мільйонер-кінопродюсер Роджер Доркас залишив весь свій статок улюбленому псові, обділивши власну дружину. Правда, вдова не розгубилася, одружившись з Максиміліаном, адже Доркас виправив собаці цілком реальні людські документи.

2. Шимпанзе Калу (статок - $ 109 мільйонів)

Вдова знаменитого плавця Френка О'Ніла аристократка Патрісія О'Ніл заповіла все своє майно коханому вихованцеві.Мешкає найбагатша в світі мавпа в розкішному особняку в передмісті Кейптауна.

1. Німецька вівчарка Гюнтер IV (статок - $ 324 мільйони)

Своє немаленьке стан пес отримав у спадок від батька - Гюнтера III. Господиня Гюнтера III німецька графиня Карлотта Лібенштайн заповіла своєму собаці величезні статки, парк дорогих авто і віллу в Італії. Досвідчені опікуни примножили стан покійної графині. Наприклад, недавно для Гюнтера IV придбали особняк в Маямі за $ 7. 5 мільйонів, що колись належав Мадонні. Ось Вам і собаче життя!