Рейтинг російських банків за розміром філіальної мережі

До числа відділень банків відносяться філії, додаткові і операційні офіси, представництва та операційні каси поза касового вузла. Всі ці підрозділи призначені для того, щоб усім категоріям клієнтів було максимально зручно отримувати банківські послуги поблизу від будинку, роботи, навчання або відпочинку.

Широка мережа філій - значна перевага в боротьбі за клієнта. Тому загальна кількість відділень і представництв зростає рік від року. Сьогодні ми пропонуємо рейтинг російських банків за розміром філіальної мережі , складений агентством РБК.

Зміст:

  • 10. Убрир (кількість офісів - 440 шт.)
  • 9. Уралсиб (кількість офісів - 450 шт.)
  • 8. Альфа-Банк (кількість офісів - 569 шт.)
  • 7. Московський Обласний Банк (кількість офісів - 585 шт.)
  • 6. Росбанк (кількість офісів - 628 шт.)
  • 5. ВТБ 24 (кількість офісів - 746 шт.)
  • 4. ХКФ Банк (кількість офісів - 1173 шт.)
  • 3. Східний експрес банк (кількість офісів - 1540 шт.)
  • 2. Россельхозбанк (кількість офісів - 1588 шт.)
  • 1. Сбербанк (кількість офісів - 18292 шт.)

10. Убрир (кількість офісів - 440 шт.)

За останні півроку Уральський банк реконструкції та розвитку активно нарощував мережу, відкривши 114 нових відділень по всій Росії. Серед інших досягнень цього динамічно зростаючого банку варто відзначити участь в Топ-20 банків за обсягом споживчого кредитування.

9. Уралсиб (кількість офісів - 450 шт.)

За 6 місяців філіальна мережа банку скоротився на 5 одиниць за рахунок закриття низькоефективних точок. В цілому, позиція Уралсиба не змінилася, в минулому рейтингу найбільш філіальних банків він також займав 9-й рядок.

8. Альфа-Банк (кількість офісів - 569 шт.)

За півроку мережа банку приросла на 44 точки продажів в різних містах. Альфа-Банк - найбільший приватний банк Росії, за багатьма важливими показниками він "дихає в потилицю" таким гігантам, як СБ РФ і ВТБ.

7. Московський Обласний Банк (кількість офісів - 585 шт.)

За 6 місяців банк показав динамічний приріст, збільшивши філіальну мережу на 74 відділення. Банк активно працює на російському ринку споживчого кредитування, пластикових карт, депозитних продуктів.

6. Росбанк (кількість офісів - 628 шт.)

Скоротивши мережу на 3 відділення, банк, тим часом, зберіг свою позицію в рейтингу без змін. До речі, Росбанк активно просуває власні послуги - він входить в Топ-20 найбільш рекламованих банків.

5. ВТБ 24 (кількість офісів - 746 шт.)

З лютого 2013 року роздрібний підрозділ групи ВТБ "підросло" на 45 точок продажів. При цьому п'ята позиція в рейтингу у ВТБ 24 залишилася незмінною.

4. ХКФ Банк (кількість офісів - 1173 шт.)

Хоум Кредит демонструє найбільш вражаючий ріст філіальної мережі - за 6 місяців число точок продажів банку збільшилася на 163 одиниці. Незважаючи на це, позиція банку незмінна в порівнянні з минулим рейтингом.

3. Східний експрес банк (кількість офісів - 1540 шт.)

Закриття низькоефективних точок посприяло тому, що банк опустився вниз на один рядок у рейтингу. Його мережа філій скоротилася за 6 місяців на 192 одиниці.

2. Россельхозбанк (кількість офісів - 1588 шт.)

Незважаючи на те, що за півроку було відкрито всього 1 нова точка обслуговування, банк піднявся в рейтингу з третього рядка на другу. Більшою мірою це обумовлено скороченням філіальної мережі ХКФ.

1. Сбербанк (кількість офісів - 18292 шт.)

Одвічне лідер за кількістю відділень - СБ РФ скоротив свою мережу на 221 офіс за 6 місяців. Однак банк як і раніше на недосяжній висоті - його відрив від найближчого конкурента становить майже 17 тисяч відділень.