Найбільш непотрібні дієти

Багато людей роками сидять на різних дієтах в прагненні позбутися зайвої ваги. Однак найчастіше результат або не наступає зовсім, або через короткий час вага повертається назад. А вся справа в тому, що будь-яка вибрана дієта повинна бути складена грамотно з обліків особливостей здоров'я і обміну речовин, а не завантажена в Інтернеті з популярного форуму.

В сьогоднішній підбірці зібрані найнепотрібніші дієти . На жаль, багато хто з них досить популярні, але вкрай неефективні в боротьбі за ідеальну фігуру.

Ми також відібрали для вас за численними відгуками найефективніші дієти, останні розробки сучасних дієтологів.

Зміст:

  • 10. Дієта на основі курячого супу
  • 9. Шоколадна дієта з додаванням пасти
  • 8. Печерна дієта
  • 7. Дієта на грейпфрутовим соку
  • 6. Дієта по групі крові
  • 5. Дієта ABC
  • 4. Дієта з прийомом активованого вугілля
  • 3. Монодиета
  • 2. Капустяна дієта
  • 1. Дієта Беверлі-Хіллз

10. Дієта на основі курячого супу

Суть режиму харчування полягає в тому, що після досить щільного сніданку на основі каш і зернових протягом дня дозволено їсти тільки суп на курячому бульйоні. Дієта вкрай обмежує раціон, виключаючи з нього молочні продукти, а також свіжі овочі, фрукти. Крім того користь м'ясних бульйонів викликає у дієтологів серйозні сумніви.

9. Шоколадна дієта з додаванням пасти

Поєднуючи макарони і шоколад, багато примудряються ненадовго скинути пару кілограмів.Але т. К. Дієта вкрай мізерна, вона завдає великої шкоди здоров'ю. На сніданок і обід дозволені тільки макарони і вода, а вечір можна з'їдати до 30 грамів шоколаду. Всі інші продукти повністю виключені.

8. Печерна дієта

Цей раціон ще називають дієтою кам'яного віку. У спробі імітувати харчування далеких предків виключаються з раціону молочні продукти, зернові, бобові, сіль, масло і цукор. З напоїв залишається тільки вода, готувати їжу можна тільки шляхом запікання на вугіллі.

7. Дієта на грейпфрутовим соку

Протягом 12 днів кожен прийом їжі потрібно супроводжувати склянкою грейпфрутового соку. При цьому ніяких обмежень на шкідливі продукти і жири не накладається. На жаль, але поки дієтологів не відомий жоден факт успішної втрати ваги на такій дієті, зате 3-4 склянки соку цілком можуть спровокувати проблеми з шлунково-кишкового тракту.

6. Дієта по групі крові

Комусь при такій дієті показана оленина, а кому-то - кунжут. Дотримуватися дієти по групі крові - задоволення досить дороге і клопітка. А ось чудесних випадків позбавлення від зайвої ваги поки не зафіксовано.

5. Дієта ABC

Дієта розрахована на 50 днів, а добове споживання калорій коливається в межах від 150 Ккал до 500 Ккал. Така дієта легко може довести до госпіталізації, а втрачений з великими труднощами вага повернеться практично моментально.

4. Дієта з прийомом активованого вугілля

Вважається, що така дієта швидко допомагає очистити організм. Однак на практиці захоплення сорбентами призводить лише до того, що людина позбавляється не тільки дійсно шкідливих, а й життєво необхідних йому елементів, одержуваних з їжею.

3. Монодиета

Таких дієт безліч - шоколадна, м'ясна, кефір і т.д. Головне правило - є тільки один вибраний продукт. Очевидно, що дієта викликає дефіцит необхідних речовин і елементів, а після її закінчення організм прагне заповнити втрачене, активно набираючи вагу.

2. Капустяна дієта

Капустяний суп з додаванням інших овочів - єдине доступне блюдо. На такій дієті організм починає стрімко спалювати власний білок, т. Е. Втрачати не жир, а м'язи. Крім того капустяна дієта нерідко викликає проблеми з кишечником.

1. Дієта Беверлі-Хіллз

Ця дієта була у свій час дуже популярна серед голлівудських знаменитостей. Суть її в тому, що 10 днів необхідно харчуватися виключно фруктами. Дієта супроводжується розладом шлунково-кишкового тракту, вона вкрай бідна мікроелементами, білками і жирами. Втрачену вагу повертається протягом 1-2 місяців.