Найбільш непотрібні автоаксесуари

Завдяки розвитку сучасної інженерної думки, водієві в дорозі зручно і комфортно. Частково цьому сприяють різні аксесуари, якими виробники обладнують автомобіль.

Серед цих аксесуарів є необхідні (запаска, домкрат, аптечка, вогнегасник) і корисні (авто кондиціонери, міні-пилососи, переносні холодильники). Але існують і такі, придбання яких не виправдано гострою необхідністю, вони абсолютно марні для водія і його пасажирів, а часом і небезпечні.

1. "Антикрило"

На багатьох легкових автомобілях можна побачити конструкцію, яка носить назву "антикрило". Спочатку вона призначалася для того, щоб зробити автомобіль більш стійким на поворотах і за рахунок зміни аеродинамічних показників збільшити його швидкість. Своє застосування такі "крила" знайшли в гоночному спорті, а звідти перекочували на звичайні машини. Але якщо гоночні конструктори виготовляють деталі під кожен конкретний автомобіль, проводячи аеродинамічні випробування, то масові виробники продають звичайні шматки пластика, які ніяк не впливають на швидкісні характеристики машини. Тому все, на що здатне "антикрило", - це привернути увагу оточуючих і закрити задній огляд.

2. "Кенгурятник"

На другому місці "кенгуріни". Це металеві конструкції, які кріпляться на капот автомобіля. Родом вони з Австралії, де кенгуру частенько перебігають дорогу водіям.Щоб захистити машину від пошкоджень, були розроблені металеві "кенгуріни". Природно в Росії кенгуру по дорогах не бігають, зустріти їх можна тільки в зоопарку. А ось у разі зіткнення з іншим автомобілем наворочений капот прийде в стан, неналежне ремонту. Велика ймовірність пошкодження лобового скла та нанесення травм водієві і пасажирам.

3. Дефлектор капота

У пересічних водіїв багато турбот. Їм потрібно утримувати машини в працездатному стані, проводити техогляд і регулярний ремонт автокондиціонерів, двигунів, проводки і інших численних деталей і пристроїв. Але виробники аксесуарів не хочуть залишати автомобілістів в спокої і пропонують їм придбати дефлектор капота. Теоретично дефлектор повинен перенаправляти повітряний потік від лобового скла поверх даху, сприяючи підтримці чистоти. На ділі в ньому просто накопичуються вода і пісок, руйнуючи лакофарбове покриття капоту.

4. Спортивний глушник

Нарешті, спортивний глушник, покликаний заповнювати втрати потужності мотора. Мало того що в місті особливо ніде як слід розігнатися, так ще й звук, видаваний цим пристосуванням, настільки гучний і дратівливий, що його власник не буде обділений відповідними відгуками оточуючих.

Існує ще безліч непотрібних аксесуарів для автомобіля, і, перш ніж придбати незайвим буде порадитися з професіоналами.