Найкорисніші кімнатні рослини

Хімічні компоненти, що входять до складу будівельних матеріалів, меблів і навіть освіжувачів повітря можуть зробити атмосферу в приміщенні, де ви живете або працюєте, надзвичайно токсичною.

Усунути цей негативний вплив вам зможуть допомогти деякі види корисних кімнатних рослин, які генерують кисень і здатні поглинати формальдегід - речовина, здатна викликати захворювання дихальної системи і навіть рак. Хоча п'ять нижчеперелічених рослин і не дозволять вам вилікувати астму, але вони обов'язково допоможуть вам дихати легше.

Зміст:

  • Кімнатний плющ
  • Бамбукова пальма
  • Спатифіллум
  • Рапіс високий
  • Фікус

Кімнатний плющ

Доступне в різноманітних видах і формах, це рослина поглинає міститься в навколишньому повітрі формальдегід. Рослина універсально по використанню в дизайні приміщення: ви можете розміщувати його в висячих кашпо, на підвіконнях, в підлогових горщиках. Ви також можете надавати рослині будь-які форми за допомогою фігурної стрижки. Кімнатний плющ віддає перевагу підвищеній вологості, тому необхідно постійне обприскування листя водою, особливо протягом зими.

Бамбукова пальма

Відмінно поглинає формальдегіди з навколишнього повітря. Не вимагає особливого догляду. Достатньо всього лише помістити пальму на добре освітлюється сонцем місце і регулярно поливати її.

Спатифіллум

Ця рослина чудово видаляє з повітря широкий спектр хімічних сполук, включаючи ацетон, бензол, і аміак.У нашому списку найбільш корисних рослин, спатифиллум - це єдина рослина, яка квітне. Догляд за рослиною крім звичайних поливання та підживлення полягає в періодичній очистці листя за допомогою вологої серветки.

Рапіс високий

Це кімнатна рослина теж добре очищає повітря в приміщенні, в тому числі і від сполук аміаку. Рапіс невибагливий в догляді. Однак він не дуже любить вплив прямих сонячних променів і вимагає періодичного підстригання пожовклих кінчиків листя.

Фікус

Фікус благотворно впливає на мікроклімат приміщення, в якому він росте. Виражається це в тому, що ця рослина переробляє знаходяться в повітрі пари формальдегіду, бензолу, трихлоретилен і бензолу в цукру і амінокислоти. У догляді фікус невибагливий. Він невимогливий до освітленості і може комфортно відчувати себе при температурі 14-18? С. Вам лише потрібно підтримувати грунт в горщику досить зволоженою.