Найбільш незвичайні способи вкладення грошей

Куди вкласти вільні кошти, щоб зберегти і примножити накопичення? Більшість обивателів у відповідь на це питання назвуть банківський вклад, цінні папери або навіть дорогоцінні метали. Однак є оригінали, які примудряються заробити на рідкісних і, прямо скажемо, незвичайні способи інвестування.

Ось ці самі незвичайні способи вкладення грошей і представлені в нашому сьогоднішньому Топ-5.

Зміст:

  • 5. Участь в пошуку скарбів затонулих кораблів
  • 4. Інвестиції в колекційні вина
  • 3. Інвестиції в бонсай
  • 2. Інвестиції в оренду дійних корів
  • 1. Інвестиції в одяг знаменитостей

5. Участь в пошуку скарбів затонулих кораблів

Заможні авантюристи можуть зайнятися пошуком затонулих кораблів самостійно. Однак набагато доступнішим покупка частки в компанії подібної Odyssey Marine. За останні 2 роки американська компанія виросла в ціні в 2 рази, а власники її акцій непогано заробили. Odyssey Marine займається пошуком затонулих суден і утилізацією вантажів, знайдених в трюмах. Одна з останніх знахідок - 17 тонн срібла в вантажному відсіку британського суховантажу, потопленого в 1941 році.

4. Інвестиції в колекційні вина

Шанувальники хмільного напою можуть поєднати приємне з корисним, обладнавши в підвалі власного будинку винний льох. Правда, з метою заробітку має сенс збирати тільки дорогі колекційні вина, які з роками стають дорожчими.Купівля вдалою пляшки через 3-4 роки окупиться приблизно 5 раз. Поставивши винні інвестиції на потік, можна мати мінімум 30% річного доходу. Ось тільки для утримання вина доведеться подбати про підтримку в погребі постійної температури і вологості.

3. Інвестиції в бонсай

Один з найбільш незвичайних способів інвестування - це вкладення грошей в декоративні карликові деревця. Ціна молодого бонсая коливається від $ 500 до $ 2 500. Зате столітній зразок продається вже за ціною в 50 тисяч і більше. Купувати рослина треба в спеціалізованому магазині, де можна отримати гарантію того, що бонсай НЕ зачахне через пару місяців, незважаючи на всі старання власника. Природно, таке вкладення грошей є довгостроковим, адже щоб отримати хороший дохід, доведеться почекати, поки деревце підросте і йому виповниться років десять.

2. Інвестиції в оренду дійних корів

Маючи в своєму розпорядженні ферму і корівник, зовсім не обов'язково купувати корів. Можна взяти їх в оренду, а в кінці року благополучно повернути власнику. За 12 місяців оренда дійних корів приносить мінімум 5-10% прибутку. До речі, оренда худоби - не така вже екзотика, в Росії цей вид вкладення коштів досить поширений в сільськогосподарських регіонах.

1. Інвестиції в одяг знаменитостей

Дуже незвичайний вид інвестицій може принести непоганий дохід. Особливо цінуються речі, що належали нині покійним зіркам кіно, шоу-бізнесу і політики. Наприклад, знамените біле плаття Мерилін Монро було продано в 2011 році за $ 4, 6 мільйона, куртка Майкла Джексона з кліпу "Трилер" - за $ 1, 8 мільйона. Одяг живих знаменитостей цінується менше, але теж може принести дохід. Так, в жовтні 2012 року за $ 71 тисячу були продані плавки, в яких Деніел Крейг грав Джеймса Бонда у фільмі "Казино Рояль".