Найдивніші тренди 2015 року

Рік від року в світі з'являються все більш дивні тенденції. 2015 рік не став винятком. Зшивання вуха заради схуднення, нігті-бульбашки, палиці для Селфі, величезні губи, борода, прикрашена штучними або натуральними квітами - всі ці, і багато інших незвичайні нові тренди мають масу шанувальників.

Представляємо вам найнезвичайніші тренди 2015 року .

Зміст:

  • 7. Зшивання вуха
  • 6. Дієта з кавою і вершковим маслом
  • 5. Квіткова борода
  • 4. Нігті-бульбашки
  • 3. Гігантський ірокез
  • 2. Палка для Селфі
  • 1. Величезні губи

7. Зшивання вуха

Ви, можливо, чули про зшивання шлунка, відоме в медичних колах як бандажування шлунка. Це вчорашній день. Популярність набирає новий і менш інвазивний метод схуднення. Зшивання вуха полягає в установці скоби на внутрішній хрящ вуха. Два місяці скоба залишається на місці і весь цей час впливає на певні точки, дозволяючи придушити апетит. Такий собі західний варіант акупунктури.

Ніякого наукового обгрунтування користі зшивання вуха для втрати ваги немає. Зате є випадки виникнення вушних інфекцій. Чотири пацієнтки з Техасу, які встановили вушні скоби, скаржилися на біль у щелепі, через яку вони не могли нормально жувати. Що ж, теж своєрідний спосіб схуднення, однак ми рекомендуємо переглянути кращі дієти сучасності.

6. Дієта з кавою і вершковим маслом

Настільки незвичайна дієтична ідея прийшла в голову підприємцю Дейву Еспрі (Dave Asprey), коли він подорожував по Непалу в пошуках незвичайного кошти для схуднення.Там йому запропонували чай з маслом, молоком і сіллю, після довгого дня походу. Напій надав Еспрі сил, і він спробував створити щось подібне, з кавою.

В Силіконовій долині Еспрі побудував власну "куленепробивне" кафе (bulletproof coffee). Там подають "куленепробивний кави" (суміш кави, масла вершкового та масел СЦТ, 460 калорій), який, нібито допоможе всім бажаючим скинути вагу, підвищить енергію і розумову працездатність. Можливо, якщо додати до такої дієти шматок торта, то ще й настрій покращиться. До тих пір, поки "худне" не встане на ваги.

Кофейно-масляний тренд вже вийшов за межі Силіконової долини і поширився по всій Америці.

5. Квіткова борода

У тебе є борода? Я скажу тобі «так»! У тебе квіти в бороді? Ну, навіть не знаю що сказати. Ця дивна модна тенденція, що зародилася в 2014 році і все ще популярна в 2015, залишає двояке враження. Чи то захоплюватися креативом і старанням, з яким хіпстера прикрашають свою рослинність, то чи можна сказати "у вас щось безглузде в волоссі застрягло".

4. Нігті-бульбашки

Кумедний і незвичайний тренд 2015 року. Виглядає як кулясті різнокольорові нарости на нігтях. Такий манікюр виконується за допомогою нанесення безлічі шарів гелю. Здається, ніби на пальцях виріс мініатюрний горб, та й в повсякденному житті не дуже практично. Але мода вимагає жертв.

3. Гігантський ірокез

Ця тенденція, яка повинна була померти багато років тому, повернулася в 2015 році, як "Парк Юрського періоду". Все, на чому зосереджений володар такого ірокеза - це тримати голову прямо під вагою волосся.

2. Палка для Селфі

Деякі люди вважають такий аксесуар дурним, але, крім основного призначення, селф-стик має безліч інших застосувань: можна використовувати як спіночесалку, можна відбиватися від зграї собак або кидати її своєму собаці замість звичайної палиці, можна використовувати замість тростини , вибивати запал з килимів, влаштувати селф-битву на палицях з одним.Просто незамінна в господарстві річ. А компанія LG випустила селф-смартфон V10, огляд якого ми провели днями.

1. Величезні губи

Немає нічого поганого в природно великих губах. Але недобре, якщо жінка прагне збільшити губи до гіпертрофованих розмірів за допомогою вакуумної трубки або уколів. У цьому році з'явилася дивна тенденція - дівчатка-підлітки роблять ін'єкції кремнію в губи, щоб імітувати рот Кайлі Дженнер. Це найнебезпечніша і дурна модна тенденція з усіх, які увійшли до рейтингу.