Самі незвичайні валізи (Топ-10)

Сучасний чемодан - це не просто сумка в жорсткому корпусі, а справжній помічник в будь-якій подорожі. Він допоможе розважитися в дорозі, не дозволить запозичити речі шахраєві і навіть самостійно доїде до стійки реєстрації в аеропорту.

Саме такі кейси увійшли в наш Топ-10 найбільш незвичайних валіз , який ми сьогодні пропонуємо увазі читачів.

Зміст:

  • 10. Power Assisted Series
  • 9. The BioCase Collection
  • 8. Micro Scooter Case
  • 7. Rolling Office
  • 6. The Trip by TravelTeq
  • 5. Cosmolite Gold
  • 4. Spinner Odissey
  • 3. Salsa Deluxe
  • 2. Self Weighing Suitcase
  • 1. The Zeroller Polished Blue

10. Power Assisted Series

Автомобільний валізу з'явився на світ у 2008 році. При витягуванні ручки всередині кейса включаються вбудовані в колеса електромотори. Чемодан рухається за своїм власником слідом зі швидкістю не більше 5 км / год. Якщо вага валізи менше 7 кг, мотори не включаються, економлячи енергію. Заряду батарей вистачає приблизно на 2, 5 години.

Вартість Power Assisted - близько 400 євро.

9. The BioCase Collection

Чемодан відкривається тільки за відбитками пальців власника. Щоб валізою могла користуватися вся родина, в його пам'ять вноситься до 8 варіантів відбитків. При цьому перший, чиї відбитки потрапили в базу, стає адміністратором і без його підтвердження додавати і видаляти відбитки не можна.

Вартість кейса - близько $ 2200..

8. Micro Scooter Case

Чемодан-самокат - спільний продукт відомого бренду Samsonite і фірми Micro Mobility. Рама валізи виготовлена ​​з алюмінію і сталі, а на задньому колесі самоката є ножні гальма.Чемодан невеликої місткості, тому підійде тим, хто возить з собою трохи багажу.

Вартість валізи - 14 000 рублів.

7. Rolling Office

Музичний валізу має підсилювач і три динаміка. До кейсу можна підключати мікрофон, аудіоплеєр або проектор. Чемодан можна використовувати для проведення виїзної вечірки або презентації, а також конференції в невеликому залі. На жаль, апаратура не залишає багато місця для особистих речей.

Вартість Rolling Office - $ 350.

6. The Trip by TravelTeq

У цієї валізи відразу дві особливості - він вміє перетворюватися в стілець, а також оснащений зарядкою для iPhone. Для розваги мандрівника є також вбудована звукова система, що працює без підзарядки до 12 годин.

Вартість кейса - 450 євро.

5. Cosmolite Gold

Ця симпатична золотиста "черепашка" - найлегший валізу. Лінія була випущена до 100-річного ювілею бренду Samsonite тиражем всього в 20 тисяч екземплярів. І якщо середньостатистичний чемодан важить 4, 8 кг, то Cosmolite - на 40% менше.

Вартість такого валізи - близько 19 000 рублів.

4. Spinner Odissey

При виробництві цієї валізи використані тільки натуральні матеріали, так що модель можна вважати самою екологічною. Примітно, що якщо на корпус впаде щось важке, то через не стільки хвилин вм'ятина повністю відновиться.

Вартість Spinner Odissey - близько 350 євро.

3. Salsa Deluxe

Валізи даної серії виготовлені по принципи конструктора Лего - одну сумку можна приєднувати до іншої, що помітно полегшує транспортування і економить місце. Кейси Salsa Deluxe користуються великою популярністю у голлівудських знімальних груп при переїздах на зйомках з місця на місце.

Вартість валізи - близько 33 000 рублів.

2.Self Weighing Suitcase

Чемодан з вбудованими електронними вагами дозволяє постійно контролювати вагу багажу. Для визначення ваги необхідно натиснути на кнопку поруч з висувною ручкою і підняти валізу. Власники Self Weighing Suitcase ніколи не стикаються з проблемою несподіваного переваги.

Вартість кейса - близько 65 євро.

1. The Zeroller Polished Blue

Чемодан з авіаційного алюмінію від Zero Halliburton витримує перепад температури до тисячі градусів за Фаренгейтом, не пропускає воду, не схильний до іржі, вм'ятин і подряпин. Zeroller брали з собою американські астронавти під час польоту на Місяць. З чуток, ядерний чемоданчик президента США також виготовлений компанією Zero Halliburton.

Вартість The Zeroller Polished Blue - $ 995.