Самі незвичайні явища в світі

В природі зустрічаються загадкові явища, відповіді на які не можуть знайти ось уже століття. Раніше їх називали чортівнею, а зараз відносять до непізнаного. Нещодавно вчені склали рейтинг найбільш незвичайних явищ за частотою згадування пресою.

Зміст:

  • Перше місце належить явищу «Таосскій шум»
  • На другому місці - снігова людина
  • Третє місце займає інтуїція
  • На четвертому місці - зникнення людей
  • П'яте місце - привиди > На шостому місці - ДежаВю в перекладі з французького «побачене раніше»
  • Сьоме місце належить НЛО
  • Восьму позицію зайняв феномен «життя після смерті»
  • На дев'ятому місці - екстрасенсорика
  • Замикає топ 10 незвичайних явищ - зв'язок тіла і розуму
Перше місце належить явищу «Таосскій шум»

Вже багато років жителі міста Таос в штаті америки Нью-Мексико чують незвичайний шум, він доноситься з пустелі. Звідки він до сих пір не зрозуміло.

На другому місці - снігова людина

Схоже чи на мавпу чи на людину істота. Його бачать періодично в різних частинах планети і розповідають про нього дивні історії, але ніхто до цих пір ніхто не довів його існування.

Третє місце займає інтуїція

Багато людей говорять про внутрішній голос, який вказує їм що робити. А деякі з його допомогою навіть пророкують майбутнє. Наука поки не знайшла цьому пояснення.

На четвертому місці - зникнення людей

Кожен день в світі пропадають десятки людей причому безслідно.Версій цього безліч, від кримінальних до надприродних типу викрадень інопланетним розумом або перехід в інший вимір.

П'яте місце - привиди

Деякі люди кажуть що бачили привидів, але доказів цього немає. Таке зазвичай відносять до розладів психіки, галюцинацій і гіпноз.

На шостому місці - ДежаВю в перекладі з французького «побачене раніше»

При цьому явищі людям здається що вони вже десь це бачили або брали участь в таких же діях. Причиною цього може бути переселення душ, побачені сни і ще багато чого.

Сьоме місце належить НЛО

Невідомі літаючі об'єкти або секретні експерименти військових? Поки ніхто не знає. Однак деякі із загадкових знахідок археологів говорять про неземне розумі, колись відвідували Землю.

Восьму позицію зайняв феномен «життя після смерті»

Світло в кінці тунелю або розмови зі світловим силуетом під час клінічної смерті, зустріч з померлими родичами і знайомими. Медики відносять це до недоліків кисню в мозку. А що відбувається коли людина бачить себе ширяє перед власним тілом? тут медики мовчать.

На дев'ятому місці - екстрасенсорика

Бачити і чути на сотні кілометрів, минуле і майбутнє, відчувати настрій і стан іншої людини. Це явище заперечується зараз не так сильно як раніше і вже є письмово зафіксовані свідчення існування таких здібностей.

Замикає топ 10 незвичайних явищ - зв'язок тіла і розуму

Як це проявляється? Якщо наприклад вселити людині що він хворий, то він дійсно почне себе погано почувати, у нього можуть з'явитися зовнішні симптоми, хоча насправді людина повністю здоровий і це лише навіювання посилене самонавіюванням.Таким чином наші думки можуть управляти якимись явищами.