Найнезвичайніша бізнес ідея - Мототаксі

Щасливим володарям мотоциклів можна порадити втілити в життя саму незвичайну, цікаву і досить прибуткову бізнес-ідею, яка полягає в наданні послуг мототакси. У чому сенс безцільного катання по вулицях, якщо улюблене захоплення можна перетворити в реально прибуткову діяльність.

Мототаксі - це свого роду надання послуг в області пасажирських перевезень. А хто відмовиться проїхатися з вітерцем на ексклюзивному байці? Безумовно, новий добротний скутер теж підійде для цих цілей. Головне, щоб він був у справному стані і мав презентабельний зовнішній вигляд.

Для початку слід організувати перевезення бажаючих з однієї точки міста в іншу. У великих містах досить затребуваними будуть туристичні маршрути по мальовничих місць і пам'яток. Особливою популярністю вони будуть користуватися в літній період.

Потрібно буде дати оголошення в пресі і Інтернеті з зазначенням номера телефону. А оператор без праці направить в будь-яку точку міста, де вас чекатимуть пасажири, які бажають скористатися ексклюзивними мотопрогулкамі.

Можна створити власну групу в соц. мережах або пропонувати послуги таксі на сайті, як це роблять в Оренбурзі.

Деякі великі мегаполіси дають мотоциклістам масу переваг, при яких пробки перестають бути для них проблемою. Мобільність і швидкість мототакси дозволить діловій людині не запізнитися на важливу зустріч або свій рейс в аеропорту.Крім того, для потенційних клієнтів можна організувати маршрутні перевезення до місць відпочинку, а саме: міськими парками, пляжам, скверів. Від бажаючих відбою не буде особливо по вихідним.

Є в цьому незвичайному бізнесі і невеликий мінус. З настанням холодів доведеться шукати інші способи заробітку або повністю присвячувати себе навчанню, якщо ви студент, а послуги мототакси є сезонним додатковим заробітком.