Найдешевші незвичайні і забуті спортивні ігри

В світі спорту популярність і участь є найважливішими факторами. Без гравців або глядачів будь-який вид спорту буде швидко забутий і зникне (хоча і не завжди це на гірше).

Представляємо вам незвичайні і забуті спортивні ігри .

Зміст:

  • 5. Перетягування вугра
  • 4. Метання в півня
  • 3. Пітц
  • 2. Підкидання лисиці
  • 1. Навмахий

5. Перетягування вугра

Відкриває топ-5 найбільш незвичайних і забутих спортивних ігор жорстоке розвага, популярне в Нідерландах в 19 столітті. Були дві основні різновиди даного виду спорту. Одна з них - класичне перетягування каната, в ролі якого виступав намилений вугор. Друга - спроба схопити підвішеного над каналом вугра. Учасники забави пливли по каналу на човні і повинні були в стрибку схопити рибу, що висить на мотузці. Для багатьох спортсменів це закінчувалося купанням у холодній воді.

4. Метання в півня

Цей незвичайний і заслужено забутий кривавий спорт був відомий в Англії аж до 18 століття. Півня прив'язували до стовпа, а гравці метали в нього різні предмети: від гострих паличок до кийків (коли під рукою не було паличок). Якщо гравець потрапив в півня, не вбивши його, йому було дозволено спробувати добити приголомшену птицю, перш ніж вона прийде до тями. У разі успіху переможець забирав трофей собі.

Традиція метання в півня була пов'язана з Масницею (в останній день перед Великим постом).Також забава часто практикувалася в пабах, переможець отримував півня в якості призу.

У 1660 гра була заборонена в Брістолі. Дізнавшись про це, обурені городяни пішли до дому мера, і почали жбурляти у вікна собак і кішок.

3. Пітц

Давня спортивна гра Майя, схожа на футбол. Часто використовувалася як спосіб врегулювання суперечок між громадами. З огляду на, що іноді капітана команди, що програла приносили в жертву, легко уявити загострення пристрастей в ході змагання.

Спортивне змагання проходило на великому майданчику, яку з усіх боків оточували уступчасті стіни. Гравці повинні були потрапити в мітку на стіні супротивників м'ячем з твердого каучуку. Незвичайним в грі було те, що м'яч не міг торкатися землі, тобто спортсмени повинні були перехопити його в повітрі. Якщо м'яч стосувався землі більше ніж двічі чи гравці використовували руки для напрямку руху м'яча, з команди знімалися окуляри.

2. Підкидання лисиці

Старовинне і незвичайне спортивна розвага було поширене в 17-18 століттях. Грали парами, на великій обгородженій майданчику. На землі лежали пращі, кінці яких тримали учасники команд. Коли тварина підбігає до пращі, обидва гравці, смикнувши за кінці пращі, підкидали лисицю в повітря. Пара, якій вдалося закинути живий спортивний снаряд на найбільшу висоту, ставала переможцем. Рекордом став кидок лисиці на 7, 5 метрів.

Лисиці були не єдиними мимовільними учасниками цієї дивної спортивної гри. Інші тварини (зайці, борсуки, вовки і навіть кабани) використовувалися, коли лисиці не було "під рукою". Спорт був небезпечний для всіх учасників, тому що перелякані тварини часто нападали на людей.

1.Навмахий

Очолює рейтинг найбільш незвичайних і забутих спортивних ігор давньоримське розвага, в якому брали участь військові кораблі. Колізей заповнювався водою, і перед очима глядачів розгорталася імітація морського бою.

Перший зареєстрований "матч" датується 45 р. До н.е. е. Юлій Цезар наказав викопати на Марсовому полі гігантське озеро, і 2 тисячі гладіаторів на 16 галерах билися один з одним на потіху юрбі. А до 52 м н. е. навмахий стала такою ж популярною і кривавої, як і гладіаторські бої. Римляни навіть почали включати в цей дивовижний спорт аспекти театру, зображуючи морські битви між греками і персами. Потім, в період династії Флавіїв, згадки про навмахии несподівано зникли з римських текстів. Історики не знають, чому це сталося.