Самі незвичайні види алергії в світі

Здавалося б, що може бути складного в життя з алергією на томати? Потрібно просто виключити його з раціону і спокійно жити далі. Складніше доводиться людям з сезонними алергіями, коли розквітають певні квіти, з'являється трава, з'являється тополиний пух. Ще гірше справи йдуть у людей, які змушені стикатися зі своєю проблемою кожен день. Існує кілька видів незвичайних алергічних реакцій .

Раніше ми опублікували список кращих засобів від алергії. Рейтинг найефективніших антигістамінних препаратів.

Зміст:

  • 1. Алергія на статевого партнера
  • 2. Алергія на безпечний секс
  • 3. Алергія на гроші
  • 4. Алергія на воду
  • 5. Алергія на Wi-Fi
  • 6. Алергія на алкоголь
  • 7. Алергія на фізичні вправи
  • 8. Алергія на дотики

1. Алергія на статевого партнера

Сперма партнера може викликати у прекрасної статі сильний біль, почервоніння шкірного покриву, свербіж. Алергічну реакцію викликає протеїн, що міститься в чоловічій спермі, який, в свою чергу, підвищує в жіночому організмі рівень імуноглобуліну Е.

Цю алергію часто приймають за інфекційну хворобу. Спростувати захворювання може тільки спеціальний тест. Якщо алергія на сперму підтвердиться, то в подальшому партнерам потрібно оберігатися за допомогою презерватива.

2. Алергія на безпечний секс

Серед населення планети Земля близько 6% людей не переносять латекс, з якого виготовляються презервативи.Алергія проявляється у вигляді висипання на шкірі, свербіння, набряку статевих органів. У цій ситуації можна спробувати змінити марку контрацептивів, або ж скористатися іншим способом запобігання.

3. Алергія на гроші

В більшості випадків вона викликана нікелем, який використовується в виготовленні монет. Від зіткнення з цією речовиною у алергіка на шкірі з'являється висип.

4. Алергія на воду

Найчастіше даний вид алергії проявляється у жителів Африки та Індії. Шкіра людей, що населяють спекотні країни, з часом звикає до зниженого рівня вологості, тому якщо на їх шкіру потрапить вода, алергічна реакція може проявити себе у вигляді червоних плям, висипу, і рідко у вигляді опіків.

5. Алергія на Wi-Fi

При наявності алергії такого виду, людина, що працює в зоні дії Wi-Fi, почне страждати головними болями, у нього може підвищитися температура тіла, та й загальний стан помітно погіршиться. У цьому випадку допоможуть тільки прогулянки на свіжому повітрі, вітаміни і хороший сон.

6. Алергія на алкоголь

Сама невинна форма прояву цієї алергії - почервоніла шкіра або нежить. Насправді все гірше, якщо після прийому алкоголю, у людини з'являється задуха. Таким алергікам варто категорично відмовитися від вживання спиртних напоїв.

7. Алергія на фізичні вправи

Цей вид зустрічається вкрай рідко. Його основні прояви - свербіж шкіри, припухлість кінцівок, висип.

8. Алергія на дотики

Чи не більше 5% людей всього світу страждають на цю недугу. Їм вистачає всього одного дотику, щоб на шкірі з'явилися сверблячі почервоніння, часто супроводжуються висипом.