Найдешевші потворні автомобілі 2012 року

У 2012 році на світовому ринку з'явилося безліч автомобільних новинок, як дебютних моделей, так і оновлених версій давно відомих машин. Журналісти видання Forbes за підтримки провідних автоекспертів США склали Топ-10, в який потрапили самі потворні автомобілі 2012 року .

На жаль, але погляди експертів не ввійшов далі північноамериканського ринку, тому продукція російського автопрому не змогла взяти участь у такому собі анти-конкурсі автомобільного дизайну.

Зміст:

  • 10. Chrysler 200 Convertible.
  • 9. Smart ForTwo.
  • 8. McLaren P1.
  • 7. Mercedes-Benz SL550.
  • 6. MINI Coupe.
  • 5. Dodge Charger.
  • 4. Dodge Avenger.
  • 3. Toyota iQ.
  • 2. Toyota Zelas.
  • 1. Toyota Prius V.

10. Chrysler 200 Convertible.

Тридверний кабріолет офіційно в Росії не продається. Вартість авто в США стартує від $ 26 955. Експерти в принципі не люблять сучасні кабріолети, вважаючи, що нинішні дизайнери не роблять привабливих машин цього типу. Але Chrysler 200 Convertible називають особливо неелегантно.

9. Smart ForTwo.

Експерти Forbes жорстко охрестили 3-дверний сіті-кар «не-автомобілем". Оновлений варіант другого покоління Smart продається в Росії за ціною від 640 000 рублей. Звичайно, ціна для такого малюка пристойна, але продукція Daimler AG ніколи і не коштувала дешево.

8. McLaren P1.

Спорткар претендує на звання найшвидшого в світі серійного автомобіля . А, на думку Forbes, ще й на звання найпотворнішого спорткара. Передня частина авто навіяла експертам думки про обпеченому на сонці людському носі.Продажі машини за ціною від? 700 000 почнуться в 2013 році.

7. Mercedes-Benz SL550.

3-дверний родстер офіційно в Росії не продається. Версія 2012 року на цілих 2 тонни легше попередньої, завдяки використанню алюмінію і композитів. Але на смак експертів, авто виглядає надмірно сплющеним. Ціна SL550 стартує від $ 103 650.

6. MINI Coupe.

Одна з варіацій MINI Cooper, на цей раз у вигляді трьохдверного купе. У дилерів авто коштує від 875 000 рублей. У Forbes машину охрестили "Класна ярмулка". Ну не подобаються суворим експертам оновлені компакт-кари 2012 года!

5. Dodge Charger.

Повнопривідний чотиридверний седан володіє вражаючими технічними характеристиками. А ось зовні Charger підкачав, як і його побратим Dodge Avenger. Квадратні форми, обрубаний ніс і нудний дизайн забезпечили потужному автомобілю місце в десятці найбільш потворних машин. Вартість авто - від $ 25 595, в Росії офіційно не продається.

4. Dodge Avenger.

Ще один седан від Dodge виглядає, на думку експертів, важким, нудним і навіть "дерев'яним". Вартість автомобіля стартує від від $ 18 995, в Росії він продається тільки на вторинному ринку за вищою ціною від 1 мільйона рублів.

3. Toyota iQ.

Перші три місця в рейтингу найпотворніших автомобілів 2012 року займають моделі від Toyota. Трьохдверний хетчбек експерти охрестили "кубиком", що не відповідає сучасним уявленням про міському авто. А між тим, буква "i" в назві моделі за задумом творців походить від слів innovation (інновація), individuality (індивідуальність), і intelligence (інтелект). Ціна авто стартує від $ 15 000, в Росії не поставляється.

2. Toyota Zelas.

В США авто відомо під назвою Scionе tC (touring coupe, або універсал-купе). Експерти не прийшли в захват від злиття кузовів таких різних класів.У Росії машина не продається, в США ціна стартує від від $ 24 000.

1. Toyota Prius V.

П'ятидверний гібридний хетчбек продається в Росії за ціною від 1 мільйона рублів. Незважаючи на те, що експерти порівняли кузов авто з надутим поліетиленовим пакетом, машина стала третьою за популярністю моделлю в світі за підсумками I кварталу 2012 року.

Примітка автора : Я б на деяких з цих «виродків» поїздила з задоволенням: -) Наприклад, на Mercedes-Benz SL550: -)

jessika82