Найстрашніші місця на Землі

Світ величезний і красивий. Але серед його техногенних і природних чудес зустрічаються і страшні області, в які не ризикне поїхати зі здоровим глуздом.

Представляємо вам сім найстрашніших місць на Землі

Зміст:

  • 7. Міякедзіма, Японія
  • 6. Фетиш-базар в Ломе, Того
  • 5. Ферми тел, США
  • 4. Ліс Хоя-Бачу, Трансільванія
  • 3. Прип'ять, Україна
  • 2. Зміїний острів, Бразилія
  • 1. Катакомби, Франція

7. Міякедзіма, Японія

Види цього вулканічного острова мають більше спільного з фільмами про Божевільний Макс, ніж з Країною сонця, що сходить, до якої ми звикли. Ще в 2000 році головний вулкан острова (гора Ояма) почав вивергати отруйний газ, змусивши евакуювати всіх людей, що проживають на острові.

Коли жителям Міякедзіма, нарешті, дозволили повернутися в 2005 році, вони мають вирішувати носити протигази через збільшення рівня токсичного діоксиду сірки. Весь острів "втиканий" датчиками, які активізують сигнал тривоги, коли в повітрі підвищується вміст отруйних речовин.

6. Фетиш-базар в Ломе, Того

Місцеві жителі вважають ринок Акодессева місцем, де можна вилікувати будь-яку хворобу. Правда, така медицина може викликати блювоту у туриста. Адже жертвоприношення тварин відіграє важливу роль в ритуалах вуду, за допомогою яких і відбувається зцілення. Запах смерті пронизує повітря завдяки гниючим трупах незліченних звірів - собак, леопардів, мавп і т.д.

5. Ферми тел, США

Всупереч своїй назві, це не місця, де вирощуються клони. Це дослідні установи, де антропологи і судмедексперти вивчають як розкладаються трупи під впливом різних обставин. Такі ферми (вони знаходяться в Техасі, Теннесі, Іллінойсі та Північній Кароліні) розташовані на безпечній від живих людей відстані, і на їх території можуть знаходитися до 50 трупів одночасно.

4. Ліс Хоя-Бачу, Трансільванія

Будь-яке місце, розташоване в Трансільванії, на батьківщині Дракули, вже відзначено ореолом містики. Однак ліс Хоя-Бачу відомий не завдяки вампірам, він славиться як місце паранормальной активності. Тут часто бачать НЛО, а люди пропадають без вести. Незвичайна і місцева флора: стовбури дерев з дивними, скрученими стовбурами, не кажучи вже про ділянки, де взагалі нічого не росте, з якоїсь дивної причини.

Люди, які знайшли в собі мужність прогулятися по лісі, згодом відзначали, що страждали від нудоти, крайнього неспокою, сильних головних болів, а на деяких з'явилися таємничі опіків і подряпини. Сміливці також стверджують, що відчували, що за ними стежать, чули плач і таємниче хихикання, хоча навколо нікого не було.

3 . Прип'ять, Україна

Цей скромний український місто увійшло в список найстрашніших місць на планеті після вибуху на Чорнобильській АЕС в 1986 році. Колись в ньому проживало понад 47 тисячі городян. В даний час це місто-привид, заповнений радіацією і відгомонами минулого. При цьому деякі люди (всього їх близько 300) ризикнули повернутися в свої будинки, і ведуть натуральне господарство.

2. Зміїний острів, Бразилія

Найгірший кошмар Індіани Джонса знаходиться на другій сходинці в топ-7 найстрашніших і небезпечних місць в світі.На Кеймада-Гранді мешкає острівної ботропс. Його укус призводить до швидкого некрозу тканин і смерті. На кожен квадратний метр острова припадає 5-6 змій. І це не нешкідливий вже, а самі що ні на є отруйні змії. Жертвами ботропсов стали безліч людей, які намагалися колонізувати острів з XIX століття.

На щастя, зараз навіть найвідважніші (або божевільні) авантюристи не зможуть потрапити на Кеймада-Гранді. Цей "райський куточок" для змій настільки небезпечний, що бразильська влада заборонили його відвідини всім, крім вчених.

1. Катакомби, Франція

Під вулицями Парижа знаходиться складна система тунелів і печер, зроблених з кісток від 6 до 7 млн? ? загиблих парижан. Оссуарій (місце, де зберігаються скелетовані останки) з'явився в катакомбах в 1786 році. Там були перепоховані трупи з різних місцевих кладовищ.

За часів Другої світової війни мережею тунелів користувалися учасники французького Опору, а в серпні 1944 року вони перенесли туди свій штаб. При цьому лише 500 метрів відділяло штаб французьких партизан від секретного бункера німців.

Хоча катакомби є популярною паризької пам'яткою, ви навряд чи захочете погуляти там на самоті.