Найстрашніші фільми жахів, список 2015-2016 роки

Як полоскотати собі нерви, залишаючись при цьому в цілковитій безпеці? Подивитися фільм жахів. Можна в компанії, щоб хтось переказував, що діється на екрані, поки ви закрили очі від страху.

Для вашого розваги і підвищення рівня адреналіну в крові представляємо найстрашніші фільми жахів 2016 року . Список заснований на основі думки користувачів популярного сервісу Kinopoisk.

Зміст:

  • 10. "Лялька" (2016)
  • 9. "Візит" (2015)
  • 8. "Смертельний оргазм" (2015)
  • 7. "Тиша" (2016)
  • 6. "Страшні казки" (2015)
  • 5. "зімніть" (2016)
  • 4. "Відьма" (2015)
  • 3. "кістяний томагавк" ( 2015)
  • 2. "Багряний пік" (2015)
  • 1. Кловерфілд, 10 (2016)

10. "Лялька" (2016)

Старий будинок, його підозрілі мешканці (англійська родина), позитивна няня і лялька Брамс, за якою доглядають немов за живою дитиною. Що з усього цього вийде? Добротний, цікавий фільм жахів. Атмосфера згущується поступово, не кваплячи глядача, але змушуючи його все глибше занурюватися в те, що відбувається. А раптовий поворот сюжету наводить на думки про "Ляльці-2".

Картина вийшла дійсно гідною і можливо увійде в список найстрашніших фільмів жахів усіх часів.

9. "Візит" (2015)

Можна любити фільми Найта Шьямалана, можна їх лаяти, але двох речей у них не відняти - Безуминка і непередбачуваного розвитку сюжету.

Сюжет "Візиту" простий: брат і сестра вирішують відвідати дідуся і бабусю, яких ніколи не бачили. Сестра хоче стати режисером і має намір не тільки відпочити в колі родичів, а й зняти документальний фільм.

8. "Смертельний оргазм" (2015)

Не варто розраховувати на те, що картина з такою назвою зуміє вас якісно і надовго налякати. Це комедія жахів з відмінним гумором і важкою музикою.

Броди, хлопець з неблагополучної сім'ї, захоплюється блек-музикою і разом з другом організовує групу "Смертельний оргазм". Хлопці випадково виконують древній ритуальний гімн, в результаті чого в світ вриваються створення Пекла.

7. "Тиша" (2016)

Глуха жінка, що живе в будинку в лісі, стає об'єктом переслідування психопата. Нехай ця стрічка - не найстрашніший фільм жахів у світі і не підкуповує оригінальністю сюжету, зате це кривавий і брутальний трилер, що змушує глядача до останніх кадрів соватися на стільці і гадати, чи вдасться кролику-жертві вбити удава, або його з'їдять на обід.

6. "Страшні казки" (2015)

Топ 10 найстрашніших фільмів жахів продовжує картина з трьома комічними і трагічними сюжетними історіями, щедро приправленими готичною атмосферою, чарами і філософією. Король Одинокого Утеса, що не пропускає жодної дівочої спідниці, закохується в дівчину з дивним голосом, а вона обертається потворною бабою. Правитель Долини Туманов їде шукати дракона, адже його королева зможе завагітніти лише покуштувавши серце дракона. Король Диких Гор піклується про гігантську мерзенної блоху, а рідну дочку, не проливши ні сльозинки, віддає в дружини гірському огру. І кожному герою Доля віддасть по заслугах.

5. "Зімніть" (2016)

Іноді дуже хочеться, щоб сон став дійсністю. А у маленького Коди сни оживають щоночі. І його прийомним батькам доведеться зіткнутися як з прекрасними, так і жахливими сновидіннями хлопчика.

4."Відьма" (2015)

Злі чарівниці - часті гості в фільмах жахів. Список найстрашніших фільмів жахів поповнила чергова історія про господинь чаклунського лісу.

За сюжетом сім'я колоністів відправляється на відокремлену ферму в Новій Англії. Але незабаром у них пропадає молодша дитина.

Картина по-справжньому лякає, почасти завдяки похмурому музичному супроводу, і актори грають, що називається, "з душею".

3. "Кістяний томагавк" (2015)

Вестерн про індіанців-канібалів і відважних підкорювачів Дикого Заходу. Тут, як у фільмах Тарантіно, багато цікавих діалогів (набагато більше ніж екшна). Любителям крові і перестрілок напевно сподобається фінал фільму.

2. "Багряний пік" (2015)

Режисер стрічки - Гільєрмо дель Торо. Це означає, що глядачів чекає не тільки цікавий, але і дуже красивий (в плані костюмів і декорацій) і атмосферний фільм жахів. І лякає він не кількістю відрубаних кінцівок і страшних монстрів, а тим, наскільки темна і порочна може бути натура людини.

1. Кловерфілд, 10 (2016)

Чи можна сказати, що це найстрашніший фільм жахів 2016 роки? Нехай читачі самі дадуть відповідь на це питання після перегляду. Але це точно один з найбільш напружених трилерів 2016 року. Хоча б тому, що до кінця фільму глядачам не дадуть відповідь на питання: головний герой - рятівник або маніяк-психопат, який тримає двох людей в бункері і стверджує, що за його межами вижити вже неможливо.