Найдешевші страшні атракціони світу

Сьогодні в Росії індустрія таких розваг, як атракціони, зокрема гірки, розвинена слабо, на відміну від країн Європи.

Але жителі активно цікавляться нововведеннями в даній сфері, тому до вашої уваги топ-5 найстрашніших, цікавих і захоплюючих атракціонів світу.

Зміст:

  • "Острова Пригод", Орландо, Флорида
  • "Зона вільного падіння"
  • "Парк пригод" 6 прапорів ", який розташований в Нью-Джерсі
  • " Colossus - Торп парк " в графстві "Сюррей" в Англії
  • "Металевий супермен", в парку "6 прапорів" штат Массачусетс

"Острова Пригод", Орландо, Флорида

Він є одним з найбільш приголомшливих розважальних пунктів. Прокотившись на цій гірці один раз, вам навряд чи захочеться зробити це ще. Особливістю є те, що кабінка з пасажирами мчить на швидкості 100 кілометрів на годину. це, що не омненно, позначиться на вашому самопочутті. Якщо ви ще не відчували справжнього страху і паніки, то цей атракціон те, що вам потрібно.

"Зона вільного падіння"

Він знаходиться в штаті Огайо. Навіть важко собі уявити те, в який період часу на цьому атракціоні можна відчути себе в безпеці. Повільний підйом вгору супроводжується панікою і розумінням того, що зараз станеться щось неймовірне, а швидкий спуск зі швидкістю 100 кілометрів на годину - адреналіном і "бурею" емоцій.

"Зона вільного падіння" - це розвага не для людей зі слабкими нервами, а для витривалих, хоробрих, які люблять екстрим туристів.Але є і ті, хто все ж хоче ризикнути і прокотитися на цій чудовій гірці. Після того, як кабінка з цими сміливцями піднімається на висоту, порівнянну з двадцяти шести поверховим будинком, у них пропадає голос.

"Парк пригод" 6 прапорів ", який розташований в Нью-Джерсі

Він являє собою приголомшливу закручену петлю. Ця гірка відкрилася на початку 2005 року. Час, витрачений на поїздку, становить всього лише п'ятдесят секунд, але за цей період ви відчуєте справжній жах. тут була зафіксована і встановлена ​​рекордна висота в 140 метрів. що стосується швидкості кабінки, то тут вона просто неймовірна - 206 кілометрів на годину. Варто також відзначити і те, що в момент гальмування ви відчуєте себе в невагомості, що теж дуже захоплююче.

"Colossus - ОРП парк "в графстві" Сюррей "в Англії

Ця гірка дуже подобається туристам. Тут кабінка буде повертатися з петлі в петлю з такою швидкістю, що ви не зможете зрозуміти, де ви перебуваєте: вгорі або внизу. Розважальний пункт відкрився в 2002 році. Як відомо, ця гірка є першою в світі за кількістю інверсійних петель. Тут їх налічується десять. Якщо ви любитель гострих відчуттів, то вам слід сісти вперед. Не пожалкуєте!

"Металевий супермен", в парку "6 прапорів" штат Массачусетс

Якщо ви любитель екстриму, то це розвага для вас, так як ви будете почувати тремтіння в колінах до самого фінішу. Особливо страшно опускатися в тунель, довжина якого становить 221 метр, адже там ви будете повністю дезорієнтовані трохи більше двох з половиною хвилин. У вас не буде часу для того, щоб трохи розслабитися. Не думайте, що все жахливе вже позаду - воно вас чекає попереду!