Найбезглуздіші рекорди з Книги рекордів Гіннесса

Кожна людина хоча б раз у житті мріяв стати популярним. Популярність, гучна слава, гроші, безліч шанувальників, та й просто людей, з цікавістю спостерігають за твоїм життям - це те, на що ласий кожен з нас, і така людська природа. Ця божевільна гонка за всесвітньою популярністю часто штовхає людей на абсолютно дурні, відчайдушні і небезпечні вчинки. Наш рейтинг найдурніших рекордів, які потрапили в " Книги рекордів Гіннесса " - яскравий тому доказ.

Зміст:

  • 7. Вік - всього лише цифра
  • 6. Тупий головою дерево не проб'єш
  • 5. От би цього гімнастові продавати зубну пасту
  • 4. Володарі кавунів
  • 3. Липучка для равликів
  • 2. Незвичайний атракціон
  • 1. Смачно, напевно

7. Вік - всього лише цифра

Кейті Джанг з США 71 рік, але старенькою її навряд чи можна назвати. Навіть будучи в такому похилому віці, ця жінка може похвалитися фігурою, якою володіють далеко не всі молоденькі дівчата: обхват її талії в корсеті становить 15 дюймів (це 38, 1 см), а без корсета - 21 дюйм (53, 3 см). З 38 років Кейті носить спеціальний пояс, що й допомогло їй досягти такої "осикою" талії. Варто зазначити, що до того, як вона почала носити це пристосування, Кейті була звичайною товстункою.

6. Тупий головою дерево не проб'єш

Американець Кевін Шеллі прославився своїм незвичайним хобі - пробивання головою туалетних сидінь.За все життя цей "дроворуб" пробив всього 46 сидінь. Ну а що з ними ще робити?

5. От би цього гімнастові продавати зубну пасту

А це, мабуть, найромантичніший дурний рекорд з усіх, представлених в нашому рейтингу. Жорж Крістен з Люксембургу всього за 7, 3 секунди пройшов 10-и метрову дистанцію ... зі столом в зубах, на якому сиділа його дівчина.

4. Володарі кавунів

Як би це не було абсурдно, але в книзі Гіннеса дійсно є такий рекорд, який звучить ніяк інакше, як "максимальна кількість кавунів, розрубаних на животі протягом хвилини". Рекорд був встановлений в 2012 році бипином Ларкін і Ашріта Фурман. Для цього їм потрібен був мачете, кавун і неймовірна сміливість, а може навіть відчай дівчата, чий живіт служив обробною дошкою.

3. Липучка для равликів

Цей рекорд вже точно змусить поморщитися кожного, тому що його вже точно не можна назвати естетичним. 11-й річний американець Фін Келер вирішив влаштувати вельми незвичайний день народження: він попросив всіх запрошених гостей покрити всю його голову, включаючи обличчя, равликами. До слова, цей вчинок визнали настільки дурним, що навіть зняли з публікації в книзі рекордів.

2. Незвичайний атракціон

В кожній дорослій людині все життя сидить маленька дитина, звідти і божевільна тяга до різних, навіть самим божевільним, видам розваги: ​​до атракціонів, стрибків з висоти і іншим забав. Але цей випадок - щось надзвичайне. Чоловік встановив рекорд за кількістю оборотів в хвилину при обертанні на що висить дрилі.

1. Смачно, напевно

Француз Мішель Лотіто їв скло і метал в самих різних їх видах з 1959 по 2007 рік. "Робін Бобін Барабек" з'їв за підзвітний період 18 велосипедів, 15 візків з супермаркету, 7 телевізорів, 6 канделябрів, 2 ліжечка, пару лиж, низькокалорійний літак Сессна і комп'ютер.За його словами, він якось раз труну з'їв. Такий ось парадоксальний випадок був. Пізніше, на жаль, труни звели матч внічию.

Побудувати успішну кар'єру, створити хорошу і щасливу сім'ю, присвятити життя творчості або ж прославитися на весь світ, зробивши неординарний вчинок - особистий вибір кожної людини. Ніхто нікого не має права засуджувати. Однак, одиниці стануть заперечувати, що людей штовхає на божевільні вчинки неможливість проявити себе через щось по-справжньому видатне. Ця стаття - не просто цікавий набір фактів з життя людей, але ще і прекрасний привід задуматися про природу людських вчинків і про психологію в цілому.