Найдивніші податки в світі (Топ-10)

Американський журнал Форбс опублікував список країн, що практикують неймовірні і найдивніші податки. Хочете дізнатися, які з них займають верхні рядки такого дивного світового рейтингу? Тоді влаштуйтеся зручніше, тому що читання цього списку буде викликати у вас не тільки посмішку.

Зміст:

  • Податок на гіпс (Австралія)
  • Податок на світ (Гвінея)
  • Податок на коров'ячі гази (Естонія)
  • Податок на сонце (Белеарскіе о-ва)
  • Податок на барбекю (Белььгія)
  • податок на одноразові палички (Китай)
  • Пірсинг-податок (Арканзас, США)
  • Тіньовий податок (Венеція)
  • Збір за неофіційний шлюб (Китай)
  • податок на наркотики ( Теннесі, США)

Податок на гіпс (Австралія)

Перший рядок рейтингу займає Австрія, де податкові збори на гіпс зі спортсменів-гірськолижників надходять до місцевих медичних установ.

Податок на світ (Гвінея)

На другому місці знаходиться Гвінея. Там особливою популярністю користується так званий податок на світ. Примітно те, що військових конфліктів в країні не буває.

Податок на коров'ячі гази (Естонія)

Третю позицію займає Естонія, де жителями сплачується податок за випускання коровами природних газів. Закон, що з'явився тут більше шести років тому, розсмішив населення країни. Однак чиновники визнали його за потрібне, оскільки ці парнокопитні є там основними живими істотами, що забруднюють повітря.

Податок на сонце (Белеарскіе о-ва)

Четверте місце належить Белеарскім островам, що славляться податковими зборами на сонці.Всіх гостей курортних островів зобов'язали вносити щоденну мито в розмірі одного євро.

Податок на барбекю (Белььгія)

П'ятими в списку Форбс числяться бельгійці, які сплачують податки на барбекю. Екологами подібний збір вважається доречним, а уряд країни з усією строгістю стежить за дотриманням закону.

Податок на одноразові палички (Китай)

Шосту позицію займає Піднебесна, жителі якої сплачують податки на одноразові палички в розмірі п'яти відсотків з пари. Так китайці вирішили боротися з вирубкою лісів і звести її до мінімуму.

Пірсинг-податок (Арканзас, США)

Сьоме місце належить американському штату Арканзасу, в якому з усіх бажаючих зробити татуювання просять оплатити пірсинг-податок. Витрати клієнтів тату-салонів складають близько шести відсотків від повної вартості послуги.

Тіньовий податок (Венеція)

Податок на тінь існує в казковій Венеції. Відвідувачам кафетеріїв і навіть ресторанів пред'являють певну суму до оплати, якщо місця відпочинку обладнані козирками від сонця. Подібний закон дозволив розташуватися італійського міста на восьмій сходинці.

Збір за неофіційний шлюб (Китай)

Передостаннє місце знову дісталося Китаю. Додаткові витрати чоловік і жінка зобов'язані вносити в разі неофіційного шлюбу між ними, які складають близько ста двадцяти євро щороку.

Податок на наркотики (Теннесі, США)

На нижній сходинці знаходиться штат Теннесі, в якому люди, що займаються розповсюдженням психотропних засобів, сплачують внески за ці речовини. Офіційна папір про сплату податків, що знаходиться у них на руках, є гарантією більш м'яких покарань в суді.