Найчастіше викрадають автомобілі в Росії

В середньому, кожен рік по всій Росії викрадають близько 60 тисяч автомобілів. Причому, у зловмисників явно є улюблені моделі. Це або ті марки машин, які легше продати, або ті, які традиційно досить легко зламати.

Сьогодні ми пропонуємо всім Топ-10, в який увійшли , які найчастіше викрадаються 2015 року. Список складений за даними агентства "Автостат Інфо". Статистика враховувала лише ті машини, які не були знайдені в першу добу після викрадення.

Зміст:

  • 10. Honda
  • 9. Mitsubishi
  • 8. Hyundai
  • 7. Kia
  • 6. Ford
  • 5. Renault
  • 4. Nissan
  • 3. Mazda
  • 2. Toyota
  • 1. Lada

10. Honda

Найпривабливіші для викрадачів моделі від Honda - це CR-V і Civic. Обидва автомобілі користуються попитом на вторинному ринку, що полегшує перепродаж крадених машин для зловмисників.

9. Mitsubishi

Найбільш викрадається маркою в лінійці Mitsubishi став Lancer. Незважаючи на старання виробників максимально захистити авто, японські машини традиційно популярні у викрадачів, адже така "видобуток" приносить їм максимальний прибуток.

8. Hyundai

Найбільший шанс стати жертвою викрадача у власників Hyundai Solaris. Тільки за 2 місяці 2015 року в різних містах Росії викрали більше сотні цих популярних машин.

7. Kia

Серед всіх моделей корейського бренду викрадачів приваблює популярна і доступна Kia Rio. У січні-лютому в країні було викрадено 105 автомобілів саме цієї марки.

6. Ford

Природно, що частіше за інших моделей від Ford викрадачі вибирають Focus.Почасти це пов'язано з поширеністю авто, почасти - з порівняльною простотою збуту цього "народного" автомобіля.

5. Renault

В числі найбільш викрадаються машин числиться відразу 3 моделі Renault. Викрадачі вибирають Duster, Sandero і Logan. Причому, останній користується особливою популярністю.

4. Nissan

Серед всіх власників автомобілів Nissan більше за інших ризикують власники престижної Nissan Teana. У гонитві за наживою відчайдушних зловмисників не зупиняє і той факт, що такі машини, як правило, оснащені надійною сигналізацією.

3. Mazda

Особливою любов'ю викрадачів користується модна Mazda3. В місяць викрадають близько 70 машин цієї марки. У числі найбільш викрадаються числиться також Mazda6, але її викрадають в 2 рази рідше.

2. Toyota

В модельному ряді у Toyota відразу кілька моделей, які дуже приваблюють мисливців за дорогими авто. Найбільш які викрадають є Land Cruiser, RAV4, Land Cruiser 200, Camry і Corolla.

1. Lada

Очолює рейтинг найбільш викрадаються машин в Росії вітчизняна Lada. Самою викрадається моделлю став ВАЗ-2106. Популярність авто у викрадачів пояснюється легко - простота конструкції і слабкий захист від злому роблять машину вкрай привабливою.