Найсексуальніші жінки Росії 2015

Щорічно журнал Maxim становить список 100 найсексуальніших жінок Росії . Не став винятком і підходить до кінця 2015 рік. Переможниць обирали на основі голосів двох груп - читачів журналу та експертної групи.

Перші голосували на сайті за одну дівчину з 50 пар учасниць. А експертам вручався повний список найсексуальніших дівчат Росії і кожен член журі ставив галочку навпроти десяти вподобаних фотографій. Якщо читачі присуджували дівчині перше місце, а експерти остання причина, можете підсумковим вважалося друге місце. Якщо ж середнє арифметичне збігалося у кількох учасниць, то в справу втручалася редакція і вольовим рішенням "розставляла" претенденток по місцях.

Ось топ-10 найсексуальніших жінок Росії.

Зміст:

  • 10. Олена Темнікова
  • 9. Ірена Понарошку
  • 8. Анна Кастерова
  • 7. Настасья Самбурська
  • 6. Ірина Шейк
  • 5. Наталя Рудова
  • 4. Христина Асмус
  • 3. Анна Хилькевич
  • 2. Марія Горбань
  • 1. Віра Брежнєва

10. Олена Темнікова

У 2014 році співачка Олена Темнікова була на першому місці в читацькому голосуванні "топ-100 найсексуальніших російських жінок". Однак зараз у молодої мами, яка в 2015 році народила доньку, є турботи і важливіші, ніж переживати про погіршення позиції в рейтингу.

9. Ірена Понарошку

Дотепна і найсексуальніша телеведуча Росії, ще й велика розумниця. Вона закінчила економічний факультет РУДН, і може працювати перекладачем з французької та англійської мов, про що є відповідні дипломи.

8. Анна Кастерова

Чарівна телеведуча з телеканалу "Росія 2" зізналася, що в дитинстві була схожа на бочонок, завдяки бабусиним пиріжків. За допомогою наполегливих і тривалих тренувань Анна привела своє тіло в порядок і тепер навіть прискіплива редакція Maxim пропонує Кастеровой місце на обкладинці журналу.

7. Настасья Самбурська

Актриса з серіалу "Універ. Нова общага" (Христина Соколовська) має 2. 7 мільйона передплатників в "Інстаграм". А ще у неї зроблений пірсинг на пупку, і багато чоловіків дорого б дали, щоб побачити його.

6. Ірина Шейк

Екс-подруга Кріштіану Роналду розлучилася зі своїм хлопцем, знайшовши в його телефоні "записочки" від безлічі дівчат. Але недовго раділи прихильники: Ірина зав'язала відносини з актором Бредлі Купером.

5. Наталя Рудова

Тендітна блондинка знялася в безлічі серіалів: "Тетянин день", "Хто в домі господар", "Провідниця", "Шляховики" і ін. Її мета - стати такою ж відомою актрисою, як Мілла Йовович. Цікаво, яка б була Рудова в ролі Еліс.

4. Христина Асмус

Чарівно-наївна і великоока "доктор Варя" з "Інтернів" в дитинстві займалася спортивною гімнастикою і отримала розряд "кандидат у майстри спорту". Зараз Асмус працює в Московському драматичному театрі імені Єрмолової і розбиває серця глядачів в якості однієї з найбажаніших жінок Росії.

3. Анна Хилькевич

-3 сексуальних жінок Росії відкриває ще одна зірка з серіалу "Універ. Нова общага". Не дарма сказано: джентльмени віддають перевагу блондинкам.

2. Марія Горбань

Найсексуальніша актриса Росії. Довге волосся, томний погляд, витончена фігура. Не можна так просто взяти і не поставити галочку "за".Її популярності посприяла і відверта фотосесія на тлі морського пейзажу, опублікована в одному з номерів Maxim.

1. Віра Брежнєва

Найсексуальніша росіянка на думку журі, українська актриса і співачка, екс-учасницю "ВІА Гра" Віра Брежнєва. У рейтингу читачів вона посіла третє місце. На жаль, серце прекрасної і усміхненою блондинки зайнято. У жовтні 2015 року Брежнєва стала дружиною Костянтина Меладзе.