Найнадійніші сховища і сейфи світу

По-справжньому надійний сейф повинен захистити заощадження не тільки від витончених грабіжників, але і від природних катаклізмів, ядерного бомбардування і інших "Армагеддон". Цим вимогам цілком відповідають найнадійніші сховища і сейфи світу , представлені в нашій сьогоднішній підбірці.

Системи захисту цих неприступних об'єктів включають і такі сучасні технології, як голосовий доступ, і перевірені часом гранітні стіни, озброєні гарнізони, товсті сталеві двері.

Зміст:

  • 9. Сейф Bahnhof and WikiLeaks в Стокгольмі
  • 8. Золотохраніліще банку Англії
  • 7. Банк Teikoku, Хіросіма
  • 6. Гранітна гора
  • 5. Федеральний резервний банк у Нью-Йорку
  • 4. Гора Айрон
  • 3. Гора Шайєнн
  • 2. Семенохраніліща на острові Шпіцберген
  • 1. Сховище Форт Нокс

9. Сейф Bahnhof and WikiLeaks в Стокгольмі

На 30-метровій глибині в надійному бункері працюють сервери WikiLeaks, такі бажані для Міністерства закордонних справ США. Вхід в сховище захищає надійна 45-сантиметрова сталеві двері, а безперебійне живлення апаратури забезпечено резервними генераторами.

8. Золотохраніліще банку Англії

За запасами золота сейф банку Англії поступається тільки Федеральному резервному банку США, що розташувався на 5-му місці в Топі найнадійніших сховищ. Броньовані двері захищена від злому системою розпізнавання голосу і довгим кодом. Вага двері і габарити сховища тримаються в таємниці.

7. Банк Teikoku, Хіросіма

Надійність сховища банку Teikoku була доведена під час ядерного бомбардування Хіросіми - воно залишилося абсолютно неушкодженим. Цей факт був негайно розтиражований по всьому світу компанією, що побудувала сейф.

6. Гранітна гора

З 1965 року тут розташована генеалогічна бібліотека церкви мормонів. На 180-метровій глибині за допомогою установок кондиціонування повітря створюється ідеальний мікроклімат для зберігання 3, 5 мільярдів копій документів з усього світу.

5. Федеральний резервний банк у Нью-Йорку

У сховищі банку містяться депозити і близько чверті світового запасу золота. Сховище розташоване в 25 метрах від поверхні землі, а вхід в нього приховує двері вагою в 90 тонн. Банк не є власником золота, він лише дбайливо його охороняє, стягуючи за це разову комісію в розмірі $ 1, 75 за злиток.

4. Гора Айрон

Вироблений вапняковий рудник був переобладнаний в наднадійне сховище площею 160 тисяч кв. метрів. Майже 95% площ належить уряду США, серед інших клієнтів сховища - Warner Brothers і Смітсонівський інститут.

3. Гора Шайєнн

В 600 метрах під товщею гранітної гори знаходиться комплекс NORAD - центр командування повітряно-космічної обороною Північної Америки. Вхідні двері в цей бункер важать 25 тонн і витримають найпотужніший ядерний удар. Сьогодні комплекс NORAD знаходиться в стані "гарячої консервації", т. Е. У разі необхідності він буде готовий до використання протягом пари годин.

2. Семенохраніліща на острові Шпіцберген

В цьому підземному сейфі зберігаються насіння 500 тисяч різних рослин з усього світу. За задумом творців стіни сховища здатні витримати і найсильніший землетрус, і ядерний удар.Так що в разі Армагеддона у вцілілих буде шанс відродити земну флору.

1. Сховище Форт Нокс

З 1936 року на військовій базі Fort Knox розташоване сховище золотих запасів США. Чотири гранітних стіни покриті шаром бетону, причому, дві з них знаходяться під електричною напругою. Вага багатошарової сталевих дверей - 750 тонн. Код доступу в сховище цілком невідомий нікому на базі, щоб відкрити двері необхідно зібрати в одному місці всіх, хто знає свою частину коду. Крім усього іншого, територію охороняють 30 тисяч військовослужбовців бази Fort Knox.