Найнадійніші автомобілі 2017, рейтинг j. D. Power

Чим дорожче - тим краще? Загальновідому аксіому спростовує дослідження J. D. Power, американської маркетингово-консалтингової компанії, яка купила популярність в першу чергу завдяки дослідженням автомобільного ринку. В кінці лютого 2017 року компанія опублікувала новий рейтинг надійності автомобілів . У ньому найпопулярніші з випущених марок автомобілів дворічного віку розташовані відповідно до рівня надійності, якості та довговічності. Виявилося, що хоча Lexus і Porsche безумовні лідери щодо надійності вироблених ними машин, однак власники не настільки дорогих автомобілів також можуть насолоджуватися відмінною якістю.

Для 28-го за рахунком дослідження були вивчені відгуки 35 186 власників автомобілів 2014 року, що вказали на проблеми, які їм довелося пережити протягом року після покупки машини. Загальна якість автомобіля виводиться з числа поломок на 100 одиниць, відповідно, чим нижче показник, тим більш надійна машина. Всього в дослідженні було описано 177 поломок, згрупованих в 8 основних категорій.

На думку експертів, найбільше проблем випадає на долю категорії аудіо / зв'язок / розваги / навігація. Загальна кількість поломок цієї категорії становить 22% від усіх. Найчастіше користувачі скаржаться на поганий зв'язок по Bluetooth і нездатність системи правильно розпізнати голосові команди.Новачок в топ-10 автомобільних проблем 2017 року - відмова акумулятора.

Вже шостий рік поспіль в рейтингу лідирує Lexus з рахунком 110 з 100 автомобілів. Таке ж число поломок мають і автомобілі ще однієї компанії преміум-класу - Porsche. Слідом за ними йде Toyota з числом поломок 123 на 100 штук - автомобіль Toyota Camry і раніше залишається лідером по надійності моделі в своїй категорії. В цілому Toyota Motor Corporation отримала вражаюче число нагород - 10 з 18; це найвище число за всі роки існування рейтингу. Четверте місце у Buick (126 поломок на 100 автомобілів), а п'яте - у німецького Mercedes-Benz (131 поломка).

Hyundai продовжує працювати над собою. Якщо за результатами досліджень 2016 року біля автомобілів цієї марки було 158 поломок на 100 машин, то в цьому їх число значно зменшилася і стало одно 133. У результаті Hyundai стрибнула з 19 місця на шосте. Варто додати, що також провели роботу над собою компанії Dodge і Ford, в порівнянні з 2016 роком знизили число поломок на 21 кожна, а також Land Rover, скоротило їх кількість на 20.

Повний список найнадійніших автомобілів 2017 року

судячи з результатів рейтингу виявляється, що власники вироблених в 2014 році автомобілів відчувають менше проблем, ніж в цілому по індустрії. Якщо середнє число поломок на 100 автомобілів було 156, то для автомобілів 2014 року його менше - всього 134.

За словами Дейва Сарджент, віце-президента JD Power, причина тут в тому, що покупці все частіше відмовляються від покупки мають погану репутацію автомобілів. Більше виробники не можуть собі дозволити жертвувати якістю на догоду прибутку. Також експерти J. D. Power виявили, що, поряд з лояльністю до бренду і рекламою, ключовим фактором зростання продажу авто є висока надійність машини протягом тривалого терміну служби.Для прикладу, бренд Toyota - найвище місце рейтингу не преміум-класу - в середньому має на 750 доларів більше з продажу автомобіля, ніж в середньому на ринку. В результаті ці 750 доларів на автомобіль обернулися компанії вигодою більш ніж в 1, 3 мільйони тільки для автомобілів, вироблених в 2014 році.

Хоч, звичайно, автомобілі класу люкс відрізняються чудовою якістю, проте гроші на ринку робляться саме в масовому сегменті. Так що з кожним роком все менше шансів, що покупці витратять гроші на ненадійну машину.