Найнадійніші марки автомобілів 2016, рейтинг j. D. Power

Щорічно аналітики європейської компанії J. D. Power проводять дослідження, які марки автомобілів найнадійніші і найбільше подобаються їх власникам. Залізні коні оцінюються за багатьма параметрами, включаючи зовнішній вигляд, якість виконання, число поломок, вартість технічного обслуговування і витрати на експлуатацію. Потім отримані дані оцінюються за спеціальним алгоритмом і в залежності від результатів компанії-виробники займають своє місце в рейтингу.

Опублікований оновлений список найнадійніших автомобілів 2017 року. У рейтинг J. D. Power увійшли марки з найменшим числом поломок на 100 машин.

Зміст:

  • 10. Kia
  • 8-9. Mazda і Mersedes-Benz
  • 7. Hyundai
  • 6. Nissan
  • 5. Seat
  • 4. Volvo
  • 3. Skoda
  • 2. Peugeot
  • 1. Mitsubishi

10. Kia

Відкриває рейтинг найнадійніших марок автомобілі Kia Motors - південнокорейської автомобілебудівної компанії, яка входить в групу Hyundai Motor Group. Покупці в першу чергу відзначають надійність автомобілів - в однієї з машин марки, Kia Sportage, найнижче число поломок на 100 машин.

8-9. Mazda і Mersedes-Benz

Дві автомобілебудівні компанії набрали однакову кількість балів в рейтингу - по 115. Це японська Mazda і знакова для багатьох жителів Росії компанія Mersedes-Benz, яка посіла 6 місць з 10 в рейтингу найбільш надійних автомобілів TÜV Report 2016 віці 2-3 роки.

7. Hyundai

Hyndai Motor Company займає в світі почесне четверте місце за кількістю випущених машин.Цікава деталь - між виробничими і складальними цехами в Кореї керівництво компанії вабило живі куточки, вольєри з різноманітними тваринами, де співробітники можуть відпочити душею. Схоже, це дозволяє підвищити продуктивність праці і випускати якісні автомобілі, які подобаються власникам. Індекс задоволеності клієнта автомобілями Hyundai дорівнює 108.

6. Nissan

Один з найбільших в світі виробників автомобілів давно перестав бути суто японським - 43% акцій компаній належать Renault. Під маркою Nissan випускається безліч моделей автомобілів, які отримали хорошу оцінку покупців - індекс задоволеності становить 105.

5. Seat

Ця іспанська автобудівельна компанія разом з Audi і Skoda входить в мегаконцерн Volkswagen Group. Їй належать моделі Ateca, Alhambra, Ibiza, Leon і Toledo. На жаль, у пострадянського покупця мало шансів отримати ці автомобілі з перших рук - в 2015 році в зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні Seat вирішила припинити постачання автомобілів до Росії. Європейські ж автомобілісти оцінюють якість і комфорт машин Seat досить високо з індексом в 99.

4. Volvo

Volvo Cars давно вже перестала бути тільки шведської - в 2010 році компанія була продана китайському холдингу Geely Automobile. Основні виробничі потужності як і раніше залишилися в Європі, конкретно в Швеції і Бельгії, але тепер до них додався і Китай, де стали виробляти двигуни. Основний упор в рекламі компанія робить на безпеку, як активну, так і пасивну. Автовласники в цілому позитивно оцінюють автомобілі компанії з індексом в 96.

3. Skoda

На третьому місці в рейтингу надійних марок машин знаходиться Skoda - ще одна компанія, що входить в концерн Volkswagen AG.Серед моделей компанії популярні на російському ринку Felicia, Octavia, Fabia і Skoda Superb. Покупці добре оцінюють автомобілі Skoda: індекс задоволеності клієнтів становить 95.

2. Peugeot

PSA Peugeot Citroen, частиною якої є Peugeot, належить в Європі 18. 8% ринку з продажу легкових автомобілів. Компанія дбає про екологію і є лідером виробництва автомобілів з низьким рівнем вихлопу. Недавня розробка компанії - електромобіль, який проїде до 130 км, не вимагаючи підзарядки. Неодноразово моделі компанії отримували почесний титул "Автомобіля року Європи". Не дивно, що покупці в цілому задоволені якістю роботи компанії - індекс задоволеності становить 92.

1. Mitsubishi

Компанією, яка випускає найнадійніші і нравящиеся покупцям марки машин, стає Mitsubishi з найвищим рейтингом задоволеності на 100 чоловік - 77. Серед моделей компанії знаходяться такі добре відомі автолюбителям марки як Outlander, Pajero Sport, Lancer. Цікаво, який вплив на подальшу долю компанії надасть той факт, що 34% її акцій з березня 2016 року стали належати іншому великому виробнику автомобілів з Японії - Nissan.