Самі читають країни світу

Згідно з даними міжнародного рейтингу World Culture Score Index, найбільше книголюбів живе в Азії. Росія розташувалася ближче до кінця рейтингу. Середній росіянин протягом тижня читає всього на 2 години більше, ніж середній житель США.

Сьогодні ми пропонуємо десятку, до якої увійшли самі читають країни світу . Всі держави ранжовані за кількістю годин на тиждень, що проводяться за читанням книг.

Зміст:

  • 10. Угорщина (6 год. 48 хв.)
  • 8. -9. Швеція (6 год. 54 хв.)
  • 8. -9. Франція (6 год. 54 хв.)
  • 7. Росія (7 год. 06 хв.)
  • 6. Чехія (7 год. 24 хв.)
  • 5. Єгипет (7 год. 30 хв.)
  • 4. Філіппіни (7 год. 36 хв.)
  • 3. Китай (8 год.)
  • 2. Таїланд (9 год. 24 хв.)
  • 1. Індія (10 год. 42 хв.)

10. Угорщина (6 год. 48 хв.)

В Угорщині одна з найрозвиненіших в Європі систем публічних бібліотек. Залучення до культури читання відбувається в країні з самого юного віку - дитячі бібліотеки є не тільки місцями зберігання книг, а й дозвільний центрами, які відвідують всією сім'єю.

8. -9. Швеція (6 год. 54 хв.)

Швеція подарувала світові Астрід Ліндгрен і Туве Янссон. Маленькі шведи із задоволенням читають історії про Карлсона, Пеппі Довгапанчоха і мумії-тролів. Великою популярністю користуються книги про історію країни, особливо про період вікінгів.

8. -9. Франція (6 год. 54 хв.)

Французька література знаменита іменами Флобера, Мольєра, Бальзака, Мопассана, Пруста. Однак сучасні французи активно читають сучасну літературу.Ті ж. Хто віддає перевагу класиці, в числі улюблених книг часто називають твори російських письменників - Толстого, Булгакова, Достоєвського.

7. Росія (7 год. 06 хв.)

Список улюблених авторів російського читача дуже різношерстий. Згідно з опитуваннями, наші співвітчизники однаково люблять Тургенєва, гоголя, Свіфта, Дюма, Акуніна, Лук'яненко, Сервантеса і Толстого.

6. Чехія (7 год. 24 хв.)

Чехи дуже активно популяризують читання серед дітей - книги на чеському видаються дуже барвисті, часто з елементами гри. Найпопулярніший персонаж дитячої літератури - кріт, він знаком росіянам по мультфільму "Як кроту штанці зшили". Дорослі чехи віддають перевагу книгам Я. Гашека, Толкієна, С. Майер.

5. Єгипет (7 год. 30 хв.)

Абсолютне лідерство в країні належить релігійній літературі. Художні книги читає близько 29% населення, ще 10% вважають за краще політичну літературу, що пояснюється нестабільною ситуацією в регіоні.

4. Філіппіни (7 год. 36 хв.)

Маленькі філіппінці із задоволенням читають національні казки. Повсюдне знання англійської мови сприяє значному поширенню англомовної літератури в країні.

3. Китай (8 год.)

У списку китайських бестселерів - книги з історії КНР, твори Мао, а також художні історичні романи про період XII-XVIII століть. З числа перекладних творів в китайських книжкових магазинах не залежується біографія Стіва Джобса.

2. Таїланд (9 год. 24 хв.)

Тайці дуже люблять поезію. У числі найбільш популярних авторів Ангкарн Калаянапонг, що пише на сучасній мові, а також Наовоат Фонгпейбун, чиї вірші нагадують традиційний стиль.

1. Індія (10 год. 42 хв.)

Самая читаюча країна в світі відома своєю самобутньою багатою літературою.Індійці з задоволенням читають як на індійському, так і англійською мовами. До речі, в країні досить популярно творчість Солженіцина.