Найперспективніший бізнес в Лондоні. Топ-5 пропозицій вторинного ринку

Столиця Британії дорога, як для своїх корінних жителів, так і для туристів. А ось що щодо підприємців? Чи є сенс відкривати в Лондоні свої лавки і магазини? Скільки це буде коштувати, і які перспективи подальшого розвитку невеликого бізнесу в даному місті? Розглянемо п'ятірку найперспективніших пропозицій вторинного ринку бізнесу в столиці Англії.

Щоб розібратися в тому, чим дихає підприємництво в Лондоні, досить відкрити кілька тематичних сайтів і подивитися активні пропозиції на них. Більшість з цих сайтів всіяне безліччю комерційних оголошень, на кшталт "Продається перукарня в південно-західній частині міста. Ціна - 35 000 фунтів. Тижневий товарообіг - 900 фунтів". Є пропозиції і солідніше - "Продається кафе в центрі міста. Ціна - 140 000 фунтів, тижневий товарообіг - 5 500 фунтів". Особливо популярно в Лондоні розміщення інформації на стендах. У Росії подібну послугу надає Евростендсервіс, виготовляючи ексклюзивні виставкові стенди.

З перерахованих вище прикладів можна для себе зробити висновок - не настільки вже й дорого коштує власний бізнес в столиці Британії. І якщо озброїтися здоровим глуздом і витратити трохи часу на аналіз пропозиції - можна вибрати найперспективніший бізнес для себе, вкласти в нього гроші і займатися підприємництвом у одному з найкрасивіших європейських міст.

Давайте розглянемо п'ятірку найцікавіших пропозицій осені. Оскільки у нас немає реальних показників прибутку, ми грамотно порахувати рентабельність не зможемо. Проте хороші пропозиції буде видно відразу.

Зміст:

  • Чайна лавка
  • Сендвіч-бар в центрі Лондона
  • Кафе
  • Кафе піца-гриль
  • Рибний ресторан

Чайна лавка

Чайна лавка, яка разом з чаєм і кавою також продає кекси, солодкі булочки і печиво. Вона розташована прямо біля входу в метро Clapham Junction. Оскільки дана станція є однією з найбільш ділових і завантажених - щоранку сотні людей проходять через неї, приїжджаючи на роботу, у цього магазину є величезні перспективи.

Вартість бізнесу - 59 750 фунтів, тижневий оборот - 1 800 фунтів.

Сендвіч-бар в центрі Лондона

Розташоване приміщення в центрі ділового району та з усіх боків оточене офісами і великими компаніями. Бізнес має величезний потенціал.

Вартість бізнесу - 59 950 фунтів, тижневий оборот - 4 000 фунтів.

Кафе

Кафе в центрі міста на 36 посадочних місць. Відмінне місце розташування, гарний дизайн - це кафе принесе багато грошей при належному управлінні.

Вартість бізнесу - 139 995 фунтів. Тижневий оборот - 5 500 фунтів.

Кафе піца-гриль

Є велике гарне приміщення, цікава пропозиція на ринку харчування. Є власна розвинена система доставки замовлень додому.

Вартість бізнесу - 55 000 фунтів, тижневий оборот - 3 000 фунтів.

Рибний ресторан

Рибний ресторан в північній частині міста, недалеко від основних станцій метро і ділового кварталу. Цей ресторан підкуповує відвідувачів своїм затишком і компактністю - тільки 28 посадочних місць на першому поверсі і 24 місця на другому.Дуже затишне і симпатичне місце.

Вартість бізнесу - 65 000 фунтів, тижневий оборот - 5 000 фунтів.

Як бачите, готовий бізнес в Лондоні можна придбати за порівняно невисокими цінами. І якщо в цей бізнес вкласти свої сили і знання - можна непогано вести справи навіть у центрі Великої Британії.