Найвигідніші іпотечні програми російських банків

Іпотечний кредит приходить на допомогу, коли накопичити на покупку житла практично нереально, а відкладати 15-20 років немає ні бажання, ні можливості. Російські банки пропонують масу іпотечних програм, що розрізняються ставками і терміном кредитування, а також розміром початкового внеску. Середня ставка по іпотеці за 6 місяців 2013 року склала 12, 8% річних у рублях.

В сьогоднішній Топ-10 ми включили найвигідніші іпотечні програми російських банків.

Обмовимося відразу, всі згадані програми припускають наявність хоча б невеликого початкового внеску. Кредити без початкового внеску завжди відрізняються високим відсотком, так як банк приймає на себе підвищений ризик.

Зміст:

  • 10. Акція для молодих сімей від Ощадбанку
  • 9. Іпотека по двох документах від ВТБ-24
  • 8. Кредит на готове житло в новобудовах від Уралсиба
  • 7. Програма "Материнський капітал - новосілля" від Банку ИТБ
  • 6. Програма "Материнський капітал" від банку "Адміралтейський"
  • 5. Програма "Вторинний ринок" від Європейського трастового банку
  • 4. Програма "Моя квартира" від Мій Банк
  • 3. Програма "Материнський капітал" від банку "Пушкіно"
  • 2. Програма "Новобудова" від Росенергобанка
  • 1. Кредит на новобудову від РІП

10. Акція для молодих сімей від Ощадбанку

СБ РФ регулярно входить в рейтинг: "Кращі банки для іпотеки" і пропонує більше десятка іпотечних програм для різних категорій позичальників.Однак найбільш вигідні умови діють цього літа для молодих сімей, в яких навіть один з подружжя ще не досяг 35-річного віку. Мінімальний розмір початкового внеску - 10%, ставка - від 10, 5% річних, ну а термін кредиту - до 30 років.

9. Іпотека по двох документах від ВТБ-24

Хто пробував, той знає, як нелегко буває оформити пакет документів на кредит. У разі, якщо позичальник готовий сплатити від 35% вартості нерухомості, банк видає кредит на підставі лише двох документів (паспорта та на вибір: копії посвідчення водія або СНІЛС). Ставки по кредиту - від 11, 5%, термін - до 20 років.
Крім того, ВТБ-24 пропонує кращі кредитні карти за найвигіднішими умовами.

8. Кредит на готове житло в новобудовах від Уралсиба

Ставка по іпотеці в банку "Уралсиб" досить приваблива - 11% при первинному внеску від 20%. Максимальний термін кредиту - 30 років, максимальна сума позики - 8 мільйонів рублів. Головна умова участі в програмі - придбання житла у забудовника або іншої юридичної особи.

7. Програма "Материнський капітал - новосілля" від Банку ИТБ

Вигідний спосіб отримати кредит під 7, 65% пропонує банк ИТБ. Заплативши одноразово 1, 9% від суми кредиту, можна знизити стандартну ставку в розмірі 11, 65% на цілих 4 пункту. Для отримання кредиту за програмою потрібно 10% початкового внеску. Максимальний термін кредитування - 30 років.

6. Програма "Материнський капітал" від банку "Адміралтейський"

Мінімальний початковий внесок по двнной програмою складає 10% від вартості бажаної нерухомості і може бути сплачений за рахунок материнського капіталу. Відсоткова ставка "стартує" від 8, 95%, а максимальний термін кредиту - 20 років.

5. Програма "Вторинний ринок" від Європейського трастового банку

Мінімальний розмір процентної ставки - 9, 2%, кредит надається за стандартами Агентства іпотечного та житлового кредитування (АІЖК), що передбачає надання розширеного пакета документів. Максимальний термін кредиту - 30 років.

4. Програма "Моя квартира" від Мій Банк

Програма передбачає вигідне придбання квартир в багатоквартирних будинках на вторинному ринку. Мінімальна ставка по кредиту - 9, 2%, мінімальний початковий внесок - 10% вартості житла. Самий максимальний термін кредиту - 30 років.

3. Програма "Материнський капітал" від банку "Пушкіно"

Ставка по кредиту починається від 8, 95% річних, максимальна сума позики - 15 мільйонів рублів. Мінімальний початковий внесок - стандартні 10% від вартості об'єкта, при цьому купувати житло можна як у забудовників - юридичних осіб, так і на вторинному ринку.

2. Програма "Новобудова" від Росенергобанка

Ставка по кредиту складе мінімум 7, 9%, максимальна сума позики досить значна - 12 мільйонів рублів. Розмір початкового внеску - від 20%, а максимальний термін кредитування - 30 років. Основна умова - придбання квартири у забудовника, який оформив право власності на вже зданий в експлуатацію об'єкт.

1. Кредит на новобудову від РІП

Російський іпотечний банк пропонує найвигіднішу іпотечну програму . Процентна ставка по кредиту починається від 7, 65%, максимальний термін - 30 років, а максимальна сума іпотеки - 3 мільйони рублів. Продавцем нерухомості за умовами програми може виступати тільки юридична особа.