Найвигідніша доставка з інтернет-магазинів США - покупки з ЛайтМФ

Що таке вигідний шопінг онлайн? Для одних покупців це недорогі речі з Китаю, куплені на аукціонах, для інших це якісна продукція американських виробників. Єдине, що часом зупиняє від придбання через інтернет в Сполучених Штатах - це складності пересилання.

Більшість продавців і онлайн-шопів просто не висилають за межі Америки і Канади. Продають вони за найпривабливішими цінами товари дійсно відмінної якості. Магазини, які здійснюють відправлення за кордон, вважають за краще стандартні способи доставки з інтернет-магазинів США - поштові служби. Для них характерні високі тарифи.

Є простий і перевірений вихід: скористатися послугами посередника. Благо пропозицій на ринку більш ніж достатньо. На сьогоднішній день найкращим посередницьким сервісом є ЛайтМФ. Щоб переконатися в цьому і з чистою совістю довірити доставку з інтернет-магазинів США посереднику, відвідайте офіційний сайт LiteMF. Уважно вивчіть тарифи, відгуки і спектр послуг, що надаються. Зверніть увагу, що стандартні опції, такі як надання адреси та зберігання посилок на складі, є безкоштовними. Ви оплачуєте тільки пересилання. До списку безкоштовних послуг відносяться: консолідація посилок, упаковка і дві фотографії вмісту.Крім того, на сайті представлений каталог безлічі відомих американських магазинів, якість продукції яких перевірено часом.

Скористатися послугами сервісу досить просто. Щоб найвигідніша доставка з інтернет-магазинів США не доставила труднощів і коштувала навіть дешевше, ніж безпосередньо з онлайн-шопа, просто зареєструйтеся на сайті LiteMF. Отримавши адресу складу в безподатковому штаті, ви вказуєте його в відповідному полі при оформленні замовлення. Після надходження посилки на склад сервісу, її переупакуют, об'єднають за бажанням з іншими покупками і вишлють в будь-яку точку Росії. Отримати відправлення ви зможете у відділенні поштового служби, пункті видачі або з рук кур'єра прямо у себе вдома.

Розрахувати вартість відповідного способу доставки з інтернет-магазину США ви можете прямо на сайті посередника. Тут можна відстежити пересування доставляються речей. Не потрібно переплачувати за пересилку товарів. Ваші покупки в руках у професіоналів, які доставлять все в цілості й схоронності. Дозвольте собі вигідний шопінг в Америці з ЛайтМФ!