Найвигідніші банківські вклади на кінець серпня 2013 року

Банківські вклади були і залишаються найбільш звичним способом інвестування накопичень для більшості росіян. Зорієнтуватися у всьому різноманітті пропозицій від різних банків непросто. Тому сьогодні ми пропонуємо Топ-10, в який увійшли найвигідніші банківські вклади станом на кінець серпня 2013 .

Ми проаналізували тільки вклади в російських рублях, як найменш ризиковані і найбільш дохідні. Заслуговують на увагу комбіновані продукти, що увійшли в нашу десятку, що представляють собою поєднання вкладу з ПІФами або страхуванням.

Зміст:

  • 10. Промсвязьбанк - "Моя вигода"
  • 9. МДМ Банк - "Прибутковий" з виплатою% в кінці терміну
  • 8. Росбанк - "Літній"
  • 7. Хоум Кредит Банк - "Прибутковий рік"
  • 6. Райффайзенбанк - "Страховий преміальний при терміні страхування більше 10 років"
  • 5. Московський Кредитний банк - "Ощадний"
  • 4. Уралсиб - "Внесок + ПІФ Динамічний"
  • 3. Альфа-Банк - "Перемога"
  • 2. Східний Експрес банк - "Східний"
  • 1. Русский Стандарт - "Казкові інвестиції"

10. Промсвязьбанк - "Моя вигода"

Внесок дозволяє заробити до 9, 7% річних. Мінімальна сума вкладу - 50 000 рублів. Термін становить від 91 до 1095 днів. Особливість вкладу - пільгові умови дострокового розірвання, якщо кошти розміщені на термін більше 3 місяців. При вилученні вкладу після 91 дня банк виплачує дохід з розрахунку?ставки, що діяла на момент укладення договору.

9. МДМ Банк - "Прибутковий" з виплатою% в кінці терміну

Вигідний вклад строком від 30 до 1500 днів дозволяє отримати дохід від 5, 8% до 10% річних. Максимальна ставка застосовується для сум від 1, 5 мільйонів рублів, розміщених на термін від 2 років.

8. Росбанк - "Літній"

Для тих, хто встигне оформити вклад до 31 серпня 2013 року, діє вигідна пропозиція - до 10, 5% річних. Термін дії вкладу становить від 3 до 36 місяців, мінімальна сума розміщення - 15 000 рублів.

7. Хоум Кредит Банк - "Прибутковий рік"

Мінімальна сума для відкриття вкладу - 1 тисяча рублів. Термін розміщення - 1 рік. Відсоткова ставка становить 10% річних. За умови передбачена щомісячна капіталізація, т. Е. Відсотки плюсуються до основної суми вкладу.

6. Райффайзенбанк - "Страховий преміальний при терміні страхування більше 10 років"

Ця пропозиція передбачає поєднання вкладу та однієї із страхових програм СК "Райффайзен Лайф". При терміні страхування понад 10 років дохід за вкладом з терміном розміщення 366 днів складе 10% річних.

5. Московський Кредитний банк - "Ощадний"

Внесок забезпечить отримання до 10. 5% доходу в рік. Мінімальна сума вкладу за все 1 000 рублів. При оформленні депозиту через систему дистанційного банківського обслуговування МКБ Онлайн дохід збільшується на піввідсотка - до 11% річних. Термін вкладу - від 95 до 370 днів.

4. Уралсиб - "Внесок + ПІФ Динамічний"

Дане пропозиції банку Уралсиб передбачає одночасне розміщення коштів в депозит і придбання часток в Піфе. Термін розміщення коштів становить 91, 181 або 367 днів. Виплата доходу здійснюється в кінці терміну на окремий банківський рахунок.Уралсиб також пропонує одну з найбільш вигідних іпотечних програм.

3. Альфа-Банк - "Перемога"

Цей високоприбутковий внесок забезпечує до 10, 94% річних. Мінімальна сума вкладу - 10 тисяч рублів. Термін розміщення варіюється від 92 до 1095 днів. За умовами вкладу передбачена щомісячна капіталізація з урахуванням нарахованих відсотків.

2. Східний Експрес банк - "Східний"

Ставка за вкладом становить до 12, 83% річних. Термін - 1, 2 або 3 роки. Мінімальний розмір вкладень - 100 тисяч рублів. Особливість вкладу - можливість частково відкликати внесок без втрати відсотків один раз за час розміщення.

1. Русский Стандарт - "Казкові інвестиції"

Найвигідніший внесок . Це навіть не вклад в чистому вигляді, а комбінований продукт. Кошти клієнта розміщуються одночасно у внеску і в Піфе в співвідношенні 70 на 30 або 50 на 50. Процентна ставка буде залежати від суми вкладу, терміну та частки, переданої в ПІФ. Мінімальна сума розміщення - 30 тисяч рублів, максимум не обмежений. Термін вкладу становить від 180 до 720 днів.