Найпотужніший смартфон у світі mi Note Pro

На початку травня нинішнього року стартував продаж Mi Note Pro від Xiaomi - смартфона, який за результатами досліджень, є найпотужнішим мобільним пристроєм в світі з процесором Snapdragon 810 (Станом на перше півріччя 2015 року).

Чому ж LG G Flex і HTC One M9, на борту яких встановлено цей же процесор, що не визнані найпотужнішими смартфонами? Вся справа в тому, що китайське чудо мобільної індустрії використовує вдосконалений процесор Snapdragon 810 v2. 1. Крім того, він нагрівається значно менше, ніж попередник. Незважаючи на це, деякі користувачі, які придбали Mi Note Pro, все-таки скаржаться на перегрів телефону.

Як показали тести, проведені з використанням популярних бенчмарков, смартфон за всіма параметрами обходить конкурентів з восьмиядерна процесором Snapdragon 810. А в таких тест-додатках, як 3DMark і GFXBench, Mi Note Pro обійшов навіть такого гіганта , як Samsung Galaxy S6, який до виходу китайського смартфона, займав перше місце в рейтингу кращих смартфонів і найпотужніших мобільних пристроїв, що працюють на базі ОС Android.

Що стосується інших технічних характеристик смартфона, варто відзначити екран діагоналлю 5. 7 дюйма і роздільною здатністю 2560 × 1400 крапок, графічний прискорювач Adreno 430, чотирьохгігабайтний модуль оперативної пам'яті, 64 ГБ пам'яті для зберігання особистих даних, а також оснащений двома камерами: фронтальна на 4 млн пікселів і основна на 13 млн пікселів.

Безперебійну роботу Xiaomi Mi Note Pro забезпечує батарея ємністю 3090 мАг. Купити китайське мобільне диво можна за 659 американських доларів.