Найсильніші афродизіаки для жінок і чоловіків

Афродизіаки отримали свою назву на честь імені давньогрецької богині краси і кохання Афродіти. Це речовини, що стимулюють статеве життя, сексуальну активність і потяг. Як правило, це продукти тваринного і рослинного походження, що відрізняються характерним, іноді різким і яскравим запахом і смаком.

Деякі афродизіаки можна знайти або приготувати в домашніх умовах - це шоколад, часник, яйця, мед, хрін та інше. Найсильніші афродизіаки - це спеції, а також препарати, засновані на травах і феромони - особливих пахучих з'єднаннях, які виділяються залозами тварин.

Як правило, афродизіаки потрапляють в людський організм через шкіру, дихальні шляхи або ротову порожнину, а потім відразу ж починають діяти як статеві гормони. При цьому кожен з продуктів діє по-своєму. Одні збільшують чутливість, інші сприяють розслабленню і розкріпаченню, а треті посилюють статевий потяг. Практично всі афродизіаки мають антидепресивну ефектом, а також омолоджують і надають сили.

Зміст:

 • Чоловічі афродизіаки
  • Кедрова олія та кедрові горішки
  • Масло пачулі
  • Спаржа
  • Креветки і устриці
  • Прянощі і спеції
  • Петрушка < Імбир
  • Жіночі афродизіаки
 • Берегомет
  • Шафран
  • Герань
  • іланг-іланг
  • Чоловічі афродизіаки

афродизіаки для чоловіків стимулюють приплив крові до статевих органів, а також підсилюють сексуальне бажання.До найвідоміших чоловічим афродизиакам відносяться:

Кедрова олія та кедрові горішки

Пряний аромат кедра благотворно діє на сприйняття.

Масло пачулі

Це масло підвищує чутливість ерогенних зон, лібідо, а також омолоджує чоловічу ендокринну систему і нормалізує гормональний баланс.

Спаржа

Цей продукт є хорошим джерелом вітаміну Е - антиоксиданту, що переносить кисень до статевих органів. Спаржу найкраще готувати на грилі або на пару, щоб зберегти якомога більше корисних речовин. Пагони спаржі багаті аспарагінової кислотою, що підсилює приємні відчуття.

Креветки і устриці

Морепродукти містять в своєму складі цинк, необхідний для нормального функціонування статевої системи. Те ж саме можна сказати і про інший їжі, багатої цим мікроелементом.

Прянощі і спеції

До спецій-афродизіаків можна зарахувати кардамон, карі і гострий перець чилі, в яких багато вітамінів В2, В6, Е і С. Прянощі покращують кровопостачання статевих органів і тонізують організм.

Петрушка

Речовина апигенин, в достатку міститься в петрушці, у чоловіків знижує активність естрогенів - жіночих гормонів, що призводить до збільшення концентрації тестостерону.

Імбир

Імбир підвищує потяг, дає енергію і підсилює потенцію. Крім того, даний продукт корисний для всього організму: він нормалізує тиск, рівень холестерину і вага тіла.

Жіночі афродизіаки

Серед найсильніших афродизіаків для жінок називають:

Берегомет

Він по праву вважається найдієвішим і потужним жіночим афродизіаком, оскільки допомагає розслабитися і позбутися від тривожних думок. Найчастіше масло бергамота використовується для еротичного масажу.

Шафран

Шафран істотно підвищує лібідо за рахунок вмісту гормоноподібних речовин, що стимулюють ерогенні зони.

Герань

Добре підходить для жінок у віці. Ефірна олія квітки підтримує гормональний баланс, жіноче здоров'я, допомагає усунути закомплексованість, лікує мігрень, симптоми клімаксу і спазми судин головного мозку.

іланг-іланг

Масло іланг-ілангу проявляє всю свою силу не відразу, а через деякий час. Воно здатне в кілька разів підвищити статевий потяг і значно посилити чутливість нервових закінчень. Рекомендується наносити його на область за вухами і на зап'ястя.