Найпопулярніші слова 2013 року до версії Яндекса

Компанія "Яндекс" оприлюднила щорічний список найпопулярніших слів з пошукових запитів. Щодня користувачі задають в Яндексі більше 250 мільйонів різних запитів. Тому найбільш поширені запити, без сумніву, відображають інтереси і захоплення інтернет-громадськості.

У нинішній збірці зібрані найпопулярніші слова 2013 року до версії Яндекса .

Були також окремо відзначені слова, частота запитів за якими значно знизилася в порівнянні з 2012 роком. В антирейтинг потрапили ICQ, Nokia, Ericsson, а також назви "купонних" сайтів Групон, Купікупон, Biglion і «Купонатор»

Зміст:

  • 7. Мультиварка
  • 6. Плейкаст
  • 5. Viber
  • 4. WhatsApp
  • 3. Аватан
  • 2. Інстаграм
  • 1. Майнкрафт

7. Мультиварка

Багатофункціональний кухонний помічник активно претендує на звання головного побутового приладу 2013 року. Найчастіше слово "мультиварка" поєднується в пошукових запитах користувачів з назвами брендів Panasonic, Polaris і Redmond, а також зі словами "рецепти" і "відгуки".

6. Плейкаст

Сервіс Playcast пропонує користувачам різні музичні листівки. Поєднавши в єдине ціле музику, вірші і зображення, можна створити неповторне привітання для рідних і друзів.

5. Viber

Мессенджер для Android, iOS і інших операційних систем дозволяє не тільки обмінюватися безкоштовними текстовими повідомленнями, а й здійснювати безкоштовні дзвінки, пересилати відео, фотографії і звукові файли.

4. WhatsApp

Цей месенджер в пошуковику лише трохи обігнав за популярністю Viber. Точна кількість користувачів додатка невідомо, але за неофіційними даними вона складає не менше 100 мільйонів чоловік.

3. Аватан

Онлайн-фоторедактор дивно простий у використанні і зрозумілий навіть новачкам. У Аватане можна редагувати одиничне фото, а можна завантажувати кілька фотографій і створювати тематичні колажі.

2. Інстаграм

Ця мобільна соціальна мережа першою зробила акцент на розміщення фотографій. І стала суперпопулярної серед любителів ділитися картинками з власного життя. До речі, російська назва соцмережі в нинішньому році остаточно перемогло англомовне за кількістю запитів на Яндексі.

1. Майнкрафт

У цій популярній грі з кубиків можна будувати все, що завгодно гравцеві. Серед пошукових запитів саме майнкрафт, причому, в кириличній транслітерації був оголошений найпопулярнішим в 2013 році. Примітно, що гра була написана протягом одного тижня програмістом зі Швеції Маркусом Перссоном.