Найпопулярніші тури і кращі країни в 2012 році

Традиційно популярні у мільйонів туристів Туреччина, Греція, Франція та Іспанія готові поступитися першістю новими перспективними напрямами. Найбільше в світі видавництво путівників LonelyPlanet провело масштабне дослідження і опублікувало десятку кращих країн для відвідування в 2012 році .

В наш сьогоднішній рейтинг туристичних напрямків 2012 року увійшли країни, які незабаром обіцяють стати неймовірно популярними у туристів.

Зміст:

  • 10. Швейцарія
  • 9. Тайвань
  • 8. Нова Каледонія
  • 7. Куба
  • 6. Бутан
  • 5. Данія
  • 4. Йорданія
  • 3. Україна
  • 2. М'янма (Бірма)
  • 1. Уганда

10. Швейцарія

- острівець вічної гармонії в серці Європи. Чудова альпійська природа, самобутня архітектура і безліч пам'ятників історії заслуговують найпильнішої уваги. Експерти з туризму часто називають Швейцарію Європою в мініатюрі.

9. Тайвань

- тихоокеанський острів, знаменитий своєю величною природою. А між тим, Тайвань може похвалитися багатою культурною спадщиною китайської імперії, даосскими і буддистськими пам'ятниками. Сучасний Тайвань суцільно розкреслений велосипедними доріжками. Невтомні мандрівники можуть проїхати по двох маршрутах, повністю оперізувальний острів.

8. Нова Каледонія

- група тихоокеанських островів під протекторатом Франції. У майбутньому році планується провести черговий референдум про незалежність.Але сьогодні це все ще шматочок Франції, загублений в тропіках. Столиця архіпелагу Нумеа нагадує міста Французької Рив'єри. Разом з тим, увагу, яку приділяють в останні роки відродження культури і традицій аборигенів Нової Каледонії, приносить свої плоди, створюючи симбіоз галльську і меланезийской культур.

7. Куба

- це неспішний відпочинок на тропічних пляжах, активне нічне життя, кращий в світі мохіто і напіврозвалені, але все ще елегантні будинки в колоніальному стилі, створюють неповторну атмосферу, притаманну "Острову свободи". Експерти передрікають зміни політичного ладу, які спричинять неминучі зміни в економіці. Нинішній рік все ще дарує шанс відвідати ту саму Кубу, над якою ніби не владний час.

6. Бутан

- буддійське держава, загублене в Гімалаях, яке довгі роки дуже неохоче брало туристів. Свідомо завищуючи ціни і вводячи жорсткі вимоги по ліцензуванню для туристичних компаній, держава обмежує потік іноземців. За кожен день перебування в Бутані турист зобов'язаний платити мито. І все ж ця країна гідна особливої ​​уваги, завдяки незайманої величної природи, унікальну культуру і чудовою схоронності історичних пам'яток.

5. Данія

- традиційно відрізняється високим рівнем життя і пильною увагою до навколишнього середовища. Сьогодні в країні більше 10 000 км велосипедних доріжок, які дозволяють туристам відвідати головні визначні пам'ятки країни. Інфраструктура дозволяє велосипедистам дістатися до будь-яких природних і культурних пам'яток.

4. Йорданія

Подає приклад всьому Близькому Сходу своєю відкритістю і дружнім відносинам до туристів.Економічний підйом і багату історичну спадщину роблять це арабська держава вкрай привабливим напрямком для туризму.

3. Україна

- господар футбольного Євро-2012. Навіть цього досить для того, щоб залучити мільйони туристів. Однак експерти відзначають, що культурна спадщина Києва, унікальна природа Криму і Карпатських гір в поєднанні з дуже невисокими цінами роблять Україну гідним об'єктом для відвідин.

2. М'янма (Бірма)

- унікальна держава на перехресті культур Китаю та Індії. Унікальна природа, самобутня культура і привітне населення зачарують будь-якого туриста. Довгі роки Бірма була закрита для іноземців, бойкот був офіційно знято лише в 2010 році.

1. Уганда

Чи не мала шансу на популярність серед туристів з-за диктаторського режиму і громадянської війни. Цього року Уганда святкує 50-річчя незалежності. Очевидно, що стабільність йде на користь державі - все більше туристів приїжджають поглянути на витоки великого Нілу і насолодитися спогляданням прекрасної природи.