Найпопулярніші теми обговорень ВКонтакте в 2015 році

На офіційній сторінці команди "ВКонтакте" з'явився список найпопулярніших тем 2015 року. Він заснований на аналізі кількості публікацій та обговорень користувачів соцмережі.

Ось топ-10 найбільш популярних тем, що минає .

Зміст:

  • 10. Шоу "Голос"
  • 9. "Зоряні війни: пробудження Сили"
  • 8. Ліга Чемпіонів
  • 7. Курс валют
  • 6. ІГІЛ
  • 5. Крах Су-24
  • 4. Теракти в Парижі
  • 3. Трагедія над Північним Сінаєм
  • 2. Сирія
  • 1. 70-річчя Перемоги

10. Шоу "Голос"

Відмінністю "Голоси" від інших розважальних програм є відсутність міжкомандної конкуренції. Тобто змагання за вихід у фінал ведеться всередині команд виконавців, а не поза ними. Крім того, "Голос" шукає універсального виконавця, який може співати на різних мовах і в декількох жанрах.

У вересні 2015 року переможцем визначено 4 сезони цього музичного шоу за підсумками глядацького голосування став 29-річний Ієромонах Фотій.

9. "Зоряні війни: пробудження Сили"

Продовження культових "Зоряних воєн" очолило рейтинг фільмів 2015 року та просто не могло не ввійти в список найбільш обговорюваних подій року. Аж надто багато у кіносаги відданих шанувальників. До того ж додаткового шуму наробив неоднозначний вибір акторів на головні ролі. Темношкірий штурмовик, людина, схожа на молодого Северуса Снейпа ... Ні, не будемо спойлер, нехай читач все побачить сам.

8. Ліга Чемпіонів

Пітерський футбольний клуб "Зеніт" разом з бельгійським "Гентом" вийшли в 1/8 фіналу Ліги. У разі перемоги "Зеніту", він став би 6-ий командою в історії Ліги, яка змогла виграти всі матчі групового турніру. Однак у "Гента" були свої плани на цей рахунок, і перемога дісталася бельгійцям з рахунком 2: 1.

7. Курс валют

З огляду на, що багато користувачів "ВКонтакте" роблять інтернет-покупки не тільки за рублі, не дивно, що коливання курсу долара викликають питання: "Чому падає рубль?". Та й причини падіння курсу національної валюти нічого крім жалю не викликає, адже це означає зниження купівельної спроможності росіян.

6. ІГІЛ

Злочини, вчинені представниками цього терористичного угруповання (заборонена в РФ) - одна з найпопулярніших тем для обговорення не тільки в Рунеті, а й за його межами. А глава угруповання навіть був номінований на титул "Людина року 2015».

5. Крах Су-24

Раптова і невмотивована атака турецького винищувача на бомбардувальник ВПС РФ привела до істотного погіршення російсько-турецьких відносин. І хоча продаж путівок на турецькі курорти припинена за рекомендацією Ростуризму, багато громадян Росії на форумах писали, що і самі не поїхали б до Туреччини після того, що сталося з Су-24.

4. Теракти в Парижі

Трагічні події, що відбулися в столиці Франції - не перший теракт у сучасній історії, але найбільший за кількістю жертв за всю французьку історію. У загибелі мирних людей винна угруповання ІГІЛ. Після цих подій у Франції посилилися ультраправі настрої, і громадян можна зрозуміти: поки що політика толерантності і прівечанія біженців себе не виправдовує.

3. Трагедія над Північним Сінаєм

Вибух бомби на борту літака А-321, в якому знаходилися туристи з РФ, що летіли з Єгипту додому, викликав шок у росіян. За дані про те, хто організував вибух і хто його виконав призначена величезна нагорода - 50 млн доларів. При цьому літаки і раніше найбезпечніший вид транспорту.

2. Сирія

Інформація на тему "що там в Сирії" затьмарила за актуальності і обговорювана тему України. В одному з опитувань ВЦВГД 43% опитаних назвали дії Росії в Сирії найважливішим подією нинішнього року.

1. 70-річчя Перемоги

Пам'ять про перемогу радянського народу над фашистською Німеччиною жевріє з роками. Тому 9 травня 2015 року та росіяни та громадяни інших країн віддавали данину поваги людям, безприкладні стійкість і мужність яких дозволили захистити світ від "коричневої чуми".

Парад Перемоги продемонстрував, що рейтинг нашої армії і озброєння знаходиться на високих позиціях у всьому світі.