Найпопулярніші зірки Інстаграм в Росії

Instagram став настільки популярним, що навіть Папа Римський не втримався і розмістив там своє Селфі. Що вже говорити про російських і зарубіжних зірок різної величини, які просто заполонили соцмережа своїми знімками. Підводячи підсумки 2015 року, редакція журналу свого склала рейтинг найпопулярніших зірок шоу-бізнесу в російському Інстаграм .

Популярність в соціальних мережах можна вважати одним з показників успішності медійної персони. І це тішить самолюбство зірок, адже тепер можна хвалитися не тільки гонорарами, але і числом передплатників, або кількістю "лайків" під фотографією. До речі буквально на днях ми опублікували найпопулярніші Інстаграм фотографії 2015 року.

А ось як виглядає перша топ п'ятірка популярних акаунтів вітчизняних співаків і співачок.

Зміст:

  • 5. Алсу
  • 4. Нюша
  • 3. Єгор Крід
  • 2. Поліна Гагаріна
  • 1. Віра Брежнєва

5. Алсу

Майже мільйон людей підписані на Instagram татарської красуні. У свої 32 роки Алсу виглядає настільки добре, що інтернет-шахраї створюють підроблені акаунти, де від імені співачки рекламують диво-засоби по догляду за собою. Алсу навіть довелося опублікувати на своїй сторінці в фотоблогів попередження для передплатників "не вестися" на рекламу браслетів, косметичних засобів, кілець і іншої продукції, до якої вона не має ні найменшого відношення. Рецепт молодості Алсу простий і безкоштовний: здоровий сон, правильне харчування, спорт.

4. Нюша

У співачки 1. 5 мільйона передплатників. І їх число може збільшитися після 22 грудня. У цей день Нюша виступить в Державному Кремлівському Палаці, де пройде святкове шоу "Новорічна історія майбутнього". Їй належить не тільки виконати кілька пісень, але і в буквальному сенсі злетіти над сценою. Щоб виконати цей складний фокус, співачці довелося подолати страх висоти.

3. Єгор Крід

Моя наречена, ти моя наречена ... Її усмішка, мама, кругом голова! Мало хто з росіян, які слухають радіо, не знає цих рядків з хітів Крида "Наречена" і "Самая-самая". На сторінку 21-річного співака підписано 1. 6 млн чоловік. І він - єдиний чоловік серед найпопулярніших зірок Instagram 2015.

2. Поліна Гагаріна

Естрадна співачка, яка посіла на "Євробаченні-2015» 2 місце, виконавши пісню Million Voices, виявилася на другому рядку і в топ-5 російського Instagram. Зараз число її передплатників становить 2. 1 млн осіб. Для "Євробачення" Поліні, недавно стала мамою, довелося скинути зайвих 30 кг, і зараз вона виглядає чудово.

1. Віра Брежнєва

В даний час у співачки налічується 3. 5 млн передплатників. Але не всі фанати відправляють Брежнєвої хвалебні відгуки. Вони розкритикували фотографію, на якій Віра постала в образі леді з 50-х років, для московської вечірки Calzedonia & Smeg. Москві. Шанувальникам не сподобався важкий макіяж співачки, який "зістарили" її очі. А ось до самого поряд претензій не було.