Найпопулярніші маршрути морських круїзів

Круїзи по морю стають все більш популярними серед російських туристів. Адже незважаючи на те, що подорож на величезному лайнері з усіма зручностями традиційно вважається долею мільйонерів, цілком можливо відшукати економічний варіант в межах 1000 доларів.

Сьогодні в нашому Топ-5 зібрані найпопулярніші маршрути морських круїзів . Будь-який з запропонованих варіантів подарує масу вражень і дозволить з комфортом відвідати масу нових місць за короткий термін.

Зміст:

  • 5. Круїзи на Аляску
  • 4. Круїзи по Середземномор'ю
  • 3. Круїзи по Панамському каналу
  • 2. Круїзи по Карибах
  • 1. Круїзи по Австралії і Новій Зеландії

5. Круїзи на Аляску

Побачити китів, білих ведмедів, фіорди, водоспади і льодовики можна саме під час круїзів на Аляску. Такий маршрут в останні роки набирає величезну популярність, потіснивши традиційні південні варіанти. Під час заходів у порти туристам пропонуються катання на собачих упряжках, польоти на гідропланах, лазіння по льодовиках, дайвінг в крижаній воді і навіть видобуток золотого піску. Маршрут зазвичай починається в Ванкувері, а сам круїз займає 8-10 днів.

4. Круїзи по Середземномор'ю

Як правило, маршрут цього популярного круїзу включає відвідування Греції, Іспанії, Франції, Мальти, Італії, включаючи Сицилію, Португалії та Тунісу. Програма дуже насичена і передбачає огляд безлічі культурно-історичних пам'яток.Такий варіант знайомства з Європою і Північною Африкою щорічно вибирають мільйони туристів.

3. Круїзи по Панамському каналу

Рукотворний канал з'єднує Карибський басейн з пишністю Тихого океану. Канал має протяжність 82 кілометри, а його ширина досягає 16 км. Починається круїз в одному з портів з боку Атлантики або Тихого океану. Туристи мають можливість побачити як західне, так і східне узбережжя Центральної та Південної Америки. Як правило, маршрут розрахований на 14 ночей і включає відвідування портів Сан-Дієго, Акапулько, Антильських островів, Коста-Ріки і Нікарагуа.

2. Круїзи по Карибах

Мабуть, саме цей маршрут є найпопулярнішим серед любителів круїзів усього світу. Відправлення здійснюється в портах Флориди, Барбадосу або Гавани. Такі круїзи розраховані на 10-14 днів. Є тривалі 20-денні плавання від берегів Великобританії. Примітно, що карибські круїзи є безвізовими. Найзнаменитішими зупинками на маршруті, безумовно, є Гаїті, Гваделупа, Гренада і Тринідад. Хоча туристів призводять в небувалий захват купання і дайвінг біля берегів маленьких і дуже мальовничих незаселених островів.

1. Круїзи по Австралії і Новій Зеландії

Таких чудових пейзажів, мабуть, не запропонує жоден інший круїз. Найбільший лайнер відвідує затишні бухти, коралові острови, згаслі вулкани. І одночасно туристів вражають сучасні види багатолюдного Сіднея і живописного Окленда. Австралійсько-новозеландський напрямок вважається справжнім раєм для любителів природного фотозйомки - кожна зупинка обіцяє нові білосніжні пляжі, кристально чисті озера, водоспади, гейзери, порослі лісами гірські масиви та інші краси незайманої природи цих місць.