Найпопулярніші курорти Греції (Огляд)

Останнім часом Греція стала досить популярним курортом у російських громадян. І цьому є цілком логічне пояснення: відмінний відпочинок за помірну ціну. Адже поїздка в Італію, Іспанію або Хорватію обійдеться вам значно дорожче. Огляд, представлений нижче, підбирався для тих людей, хто вперше планує відвідати цю прекрасну країну.

Щоб відпочинок пройшов на найвищому рівні, вивчіть наш рейтинг надійності туроператорів. У список увійшли тільки перевірені фірми, що мають ліцензію, багаторічний досвід, популярність і довіру туристів.

Зміст:

  • 1. Острів Родос
  • 2. Острів Корфу
  • 3. Острів Закінф
  • 4. Острів Санторіні
  • 5. Острів Кос

1. Острів Родос

Це місце відвідує найбільша кількість туристів, про нього ходить багато міфів, а його історія прославила острів вже дуже давно. У Родосі у вас є можливість викупатися в одному з морів на вибір: Егейському або Середземному. Якщо віддаєте перевагу Егейське, то вам треба на захід острова, а якщо Середземне, то на схід.

Якщо ви плануєте поїздку з дітьми, то вам більше підійде Середземне море, так як воно спокійне і має піщані пляжі. Егейське море підійде любителям екстриму. Купатися на Родосі можна з травня по жовтень. Тут знаходиться один з кращих готелів світу, за даними рейтингу 2015 року.

У вас є відмінна можливість відвідати одну з визначних пам'яток острова, наприклад Долину метеликів або фортеця Моноліт.А якщо хочете побачити місце зустрічі 2 морів, то вам треба на косу Прасонісі.

2. Острів Корфу

Даний курорт престижний і має досить високий статус. Острів як магніт притягує до себе туристів завдяки величезній кількості місць, які заслуговують найпильнішої уваги. Тут знайдеться місце для любителів тенісу і гольфу. А насадження цитрусових і оливкових дерев приводять у захват наше молодше покоління.

Тут є пляжі як пісочний, так і галькові. При бажанні ви також можете відвідати Стару або Нову фортецю, а також літній палац австрійської імператриці і багато інших не менш привабливі місця.

3. Острів Закінф

Закінф вражає своїми ландшафтами і природними місцями. Острів має безліч печер під водою, також тут багато бухт і заток. Це найбільш популярний курорт для любителів грецького дайвінгу.

4. Острів Санторіні

Це досить цікавий, популярний і красивий курорт Греції, тут знаходяться чудові пляжі. Цей курорт підійде як любителям нічних розваг, так і людям, які прагнуть до усамітнення.

5. Острів Кос

Даний острів - екологічно чисте місце, друга його назва - Сад Егейського моря. Острів приваблює тим, що тут кожен турист знайде собі заняття до душі.